Ciąg dalszy informowania o kolejnych umowach sponsorskich z udziałem klubów PKO Ekstraklasy i legalnych bukmacherów. Tym razem kolej na Zagłębie Lubin, które na dwa lata podpisało umowę z STS.

Zagłębie Lubin przez dwa sezony z STS!

W ostatnich dniach poinformowaliśmy o podpisaniu umów przez BetClic z Piastem Gliwice i Lechią Gdańsk. Pojawił się również temat ForBET’u w kontekście ŁKS’u Łódź. Dzisiaj czas na kolejnego z legalnych bukmacherów, który podpisał umowę z Zagłębiem Lubin.

Miedziowi wcześniej byli wspierani przez Milenium, jednak przez dwa kolejne sezony będą współpracować z bukmacherem STS.

Mateusz Juroszek, prezes STS: Podpisanie umowy z Zagłębiem Lubin to kolejny etap realizacji naszej strategii rozwoju. STS jest obecnie największym prywatnym sponsorem polskiego sportu. Współpraca z Zagłębiem doskonale wpisuje się w nasz plan współpracy z najbardziej ambitnymi sportowcami i zespołami.

Umowa STS i Zagłębia Lubin będzie dotyczyła również reklamy logotypu na rękawach koszulek meczowych Miedziowych, a także w ramach sponsorowania stowarzyszeń sportowych.

Mateusz Dróżdż, prezes Zagłębia Lubin S.A.: Kooperacja z tak silną marką, to kolejny krok w dalszym rozwoju naszego klubu. To dla nas powód do dumy, że największy prywatny sponsor sportu w Polsce będzie inwestował swoje środki w nasz klub.