Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV, stream online na żywo (22.04.2022)

zawodnik górnika zabrze

Gdzie oglądać mecz Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze? To spotkanie będzie pokazane w Canal+ Sport oraz Canal+ Online – szczegóły znajdziesz niżej! Co zrobić, żeby obejrzeć to starcie bez płacenia za abonament sportowy? Wszystko dokładnie tłumaczymy niżej, gdzie wszystkiego się dowiesz na ten temat, a na pewno warto się tym zainteresować!

ewinner, baner, canal online

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, gdzie oglądać

Już w piątek o godzinie 20:30 rozpocznie się kolejne spotkanie Ekstraklasy. W nim Zagłębie Lubin podejmie Górnika Zabrze, a więc będziemy świadkami dość interesującego starcia, które warto będzie obejrzeć. Obie ekipy mają spore szanse tutaj na zwycięstwo, chociaż trudno nie odnieść wrażenia, że to Górnik ma więcej argumentów po swojej stronie, bo na przestrzeni całego sezonu radzi sobie lepiej.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze będzie do obejrzenia w kilku miejscach. Wszystko przez to, że Canal+ zadbało o to, aby transmitować Ekstraklasę w szerokim paśmie nadawania. To spotkanie będzie do obejrzenia w:

  • Canal+ 4K Ultra
  • Canal+ Sport 3
  • Canal+ Sport

W każdym z tych miejsc będziesz mógł obejrzeć spotkanie tych drużyn. Warto jednak wspomnieć, że dzięki eWinnerowi możesz zgarnąć voucher do Canal+ Online i odpalić to starcie bez opłat!

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, transmisja za darmo

Transmisja za darmo z meczu Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zarejestrować się w eWinner i spełnić kilka warunków, a dzięki temu odbierzesz voucher do Canal+ Online i będziesz mógł obejrzeć starcie tych ekip bez opłat.

  • Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  • Wpisz kod ZAGRANIE
  • Zagraj dowolny kupon
  • Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  • Zgłoś się na czat gracza po voucher

Często dzięki bukmacherom możemy zagrać ciekawe zakłady i oglądać za darmo spotkania i tak jest też tym razem. Pamiętaj, że grając u bukmacherów zwiększysz swoje emocje z oglądania, a rejestrując się z kodem ZAGRANIE odbierzesz m.in. zakład bez ryzyka, z którym nie musisz się martwić o wynik!

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, transmisja online

Gdzie oglądać mecz Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze przez internet? Transmisja online z tego starcia będzie pokazywana w Canal+ Online, a dokładnie to w aplikacji na telefony oraz przeglądarce. Dzięki temu możesz wybrać najwygodniejsze dla siebie rozwiązanie.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się spotkanie Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze sprawdź jeszcze, jakie kursy są dostępne u bukmacherów. W ich ofercie można w końcu znaleźć ciekawe zakłady z wysokim value i zwiększyć swoje emocje z oglądania.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać spotkanie Zagłębie - Górnik?

Mecz Zagłębia z Górnikiem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Zagłębie zagra z Górnikiem?

Spotkanie tych drużyn zaplanowano na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze