Zadyma – Marcin Wrzosek: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Marcin Wrzosek podczas walki

Gdzie oglądać Zadyma – Marcin Wrzosek? Już w najbliższą sobotę fanów freak-fightów czeka nie lada gratka, a mianowicie najnowsza gala Fame MMA Reborn. Kibice profesjonalnego MMA również znajdą coś dla siebie, ponieważ na karcie walk znajdziemy chociażby zestawienie Zadyma – Marcin Wrzosek. Poniżej znajdziecie informacje o tym, gdzie oglądać to starcie i jakie są dostępne opcje. Zapraszam więc do lektury.

baner Betclic Fame MMA

Zadyma – Marcin Wrzosek, gdzie oglądać?

Starcie Zadymy z Marcinem Wrzoskiem zapowiada się do prawdy znakomicie i nie będzie to typowa walke freakowa. Obaj panowie mają doświadczenie i wywodzą się z profesjonalnych sztuk walki, a co za tym idzie, ich starcie powinno stać na bardzo wysokim poziomie sportowym. Walki tej nie będzie można obejrzeć na wyłączność, a konieczne będzie wykupienie PPV do całej gali Fame MMA Reborn.

Zadyma – Marcin Wrzosek, transmisja w TV

Być może stosunkowo nowi fani freak-fightów nie mają wiedzy na temat transmisji w TV. Fame MMA, podobnie jak inne podobne gale nie są pokazywane w formie transmisji w TV i nie znajdziemy ich na żadnym kanale w telewizji. Istnieje jednak możliwość zobaczenia walki Zadymy z Wrzoskiem na odbiorniku TV, jednak potrzebne będzie urządzenie z funkcją SMART. Sprawdźcie, jak oglądać Fame MMA w telewizji!

Zadyma – Marcin Wrzosek, transmisja za darmo

Powiedzmy sobie zatem więcej o samej transmisji walki Zadyma – Wrzosek, która to zostanie pokazana na żywo w Internecie. Oczywiście dostęp do gali, jak i wymienionej wyżej walce będzie płatny i dostępny w systemie PPV. Znajdziecie go na oficjalnej stronie organizacji Fame MMA, czyli pod adresem internetowym famemma.tv.

Zadyma – Marcin Wrzosek, stream online

Wymieniony wyżej stream online będzie dla kibiców dostępny w dwóch wariantach. Podstawowa opcja transmisji kosztuje obecnie 39.99 PLN i pozwala obejrzeć galę w jakości 720p. Dopłacając natomiast 5 PLN zyskujemy stream online w lepszej jakości, a mianowicie 1080p, a w dodatku będziemy mogli obejrzeć powtórkę całej gali przez tydzień. Ostatecznie wybór należy już tylko i wyłącznie do Was, a mi pozostało podziękować za poświęconą uwagę.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze