Zablokowane konto w STS – co zrobić? Jak usunąć konto w STS?

Blokada konta w STS - zbiór informacji na ten temat.

Co robić, kiedy twoje konto w STS zostanie zablokowane? Blokada profilu bukmacherskiego STS to coś, co może wynikać z twojej decyzji lub wytycznych po stronie operatora. STS przewiduje kilka sytuacji, w których może zablokować konto użytkownika. Najczęściej są one powiązane z łamaniem regulaminu – na tej podstawie bukmacher posiada prawo do wykluczenia z dalszej gry swoich klientów. Blokada konta STS może mieć charakter chwilowy i długotrwały. Na czym dokładnie polega? O w tym w naszym artykule! Przy okazji dowiesz się również, czy można usunąć konto w STS i jak to zrobić, aby usunięcie konta się powiodło!

Blokada konta w STS – o co chodzi?

W STS zakłady bukmacherskie obstawiane są przez internet i w lokalach stacjonarnych. Granie online wymaga od użytkownika rejestracji imiennego konta, na którym będą znajdować się dokładne dane klienta. To za sprawą konta online gracze STS mogą wykonywać płatności na saldo bukmacherskie, a z niego opłacać kolejne kupony. Wytypowanie zakładu zawsze wiąże się z logowaniem na konto STS. Jeśli zostanie ono zablokowane lub usunięte, to automatycznie klient traci możliwość obstawiania i wykonywania pozostałych czynności u bukmachera.

Bukmacherzy nie blokują konta ot tak i to dotyczy również firmy STS. Użytkownik, który otrzymuje bana od buka musi wcześniej porządnie nabroić – w dużej mierze sprowadza się to do gry ze złamaniem regulaminu. STS w takiej sytuacji wysyła komunikaty ostrzegawcze, a jeśli zostaną zbagatelizowane, to mogą wiązać się z blokadą konta.

Zablokowane konto w STS – jak to się odbywa, skąd wiadomo?

O blokadzie konta bukmacherskiego STS możemy mówić wtedy, gdy nie możemy zalogować się wybranym loginem i hasłem. To oznacza, że nastąpiła jakaś zmiana, która uniemożliwia dalsze korzystanie z oferty bukmachera.

Dla przykładu: bukmacher może zablokować konto chwilowo, na czas postępowania w celu wyjaśnienia podejrzenia, że użytkownik korzysta z kilku kont do obstawiania zakładów w tej samej firmie. To praktyka niezgodna z zasadami rynku bukmacherskiego, bo prowadzi do nadużywania bonusów i kodów promocyjny. W STS kod promocyjny może być wykorzystany tylko raz przez jednego użytkownika.

O tym, że konto zostało zablokowane, gracz zostanie poinformowany wiadomością e-mail. Podczas rejestracji w STS (instrukcja krok po kroku: https://zagranie.com/sts-rejestracja/) każdy wpisuje adres e-mail i numer telefonu – to formy kontaktu, za pośrednictwem których bukmacher może się z Tobą kontaktować. O blokadzie konta STS poinformuje wysyłając stosowną wiadomość e-mail. Dlaczego w ten sposób? Dlatego, że wówczas tracisz możliwość zalogowania się na konto STS. De facto przy blokadzie jesteś w pełni odcięty od swojego profilu.

Kiedy bukmacher STS może zablokować konto?

Legalni bukmacherzy zastrzegają sobie prawo do tego, że mogą zablokować konto swoich użytkowników – to dotyczy również operatora STS. Opinie na ten temat są podzielone, ale każdy z klientów, który założył konto u bukmachera online, wydał zgodę na stosowanie się do regulaminu operatora. A właśnie blokada konta to jedno z praw, jakie zyskują bukmacherzy na podstawie regulaminu zakładów sportowych. Kiedy dokładnie STS może wykonać taki ruch?

Trzeba zdać sobie sprawę, że STS zablokuje Twoje konto w ostateczności. Wcześniej możesz otrzymać kilka komunikatów ostrzegawczych. W takiej sytuacji warto się do nich zastosować, bo bukmacher wykona krok ostateczny. Co może być powodem?

Najczęściej chodzi o to, że zdaniem bukmachera użytkownik stosuję strategię multikont w celu wyłudzania bonusów i promocji. Polega to na tym, że jeden gracz zakłada wiele kont na osoby z rodziny, znajomych itd. To zabroniona praktyka, która może prowadzić do blokady na sts.pl.

Co zrobić, gdy konto w STS zostanie zablokowane?

Kiedy konto STS zostanie zablokowane, może to skutkować odebraniem bonusów lub zajęciem salda depozytowego przez bukmachera. Oczywiście zdarzają się też przypadki, że bukmacher informuje, iż po blokadzie konta w ciągu trzech dni dokona wypłaty zgromadzonych środków na rachunek bankowy klienta.

Co można zrobić, kiedy spotka Cię taka sytuacja? Oczywiście najlepiej o powody takiej decyzji pytać u źródła. Możesz skontaktować się z STS za pośrednictwem poczty e-mail: kontakt@sts.pl. To bukmacher, który posiada biura w dwóch, polskich miastach: Warszawie i Katowicach. Jako klient masz prawo do tego, żeby poznać motywacje bukmachera STS. Swoimi wyjaśnieniami możesz wpływać na zmianę decyzji operatora, by ten ponownie przywrócił dostęp do konta.

Zawieszenie konta STS, czym się różni od blokady?

STS rozgranicza blokadę konta, a zawieszenie dostępu do logowania. To dwie różne sprawy, choć objawy są takie same: użytkownik nie może skorzystać z konta, żeby postawić kupon lub dokonać płatności.

Zawieszenie konta w STS to procedura, która polega na świadomym, samodzielnym wykluczeniu się z gry na określony czas. Wiadomo, że zakłady bukmacherskie mogą uzależniać lub prowadzić do kłopotów finansowych. Rozwaga podczas gry jest bardzo istotna, dlatego jeśli czujesz, że potrzebujesz przerwy od bukmacherki, to wówczas możesz skorzystać z opcji zawieszenia konta. Taką szansę daje właśnie STS!

Jako zarejestrowany gracz możesz zawiesić swoje konto STS w dowolnym czasie. Decydując się na ten krok, musisz zdawać sobie sprawę, że do wyboru są dwa rozwiązania:

  • przerwa od STS na 24 godziny,
  • wykluczenie na trzy miesiące.
zawieszenie konta w sts

Do Ciebie należy decyzja, na jaki okres chcesz zablokować konto, ale możesz wybrać spośród tych dwóch opcji. Przykładowo: nie można wskazać bukmacherowi, by zawiesił konto na tydzień. Masz wybór pomiędzy dobą, a okresem trzech miesięcy.

Jak samemu zawiesić konto w STS?

Każdy z graczy STS może dokonać samowykluczenia. Nie trzeba podawać bukmacherowi żadnych powodów, by ten zawiesił konto. O czym warto pamiętać? O tym, że jeśli wykonasz ten krok, to później nie ma odwrotu – do obstawiania w STS będziesz mógł wrócić, kiedy skończy się ten czas.

Jak zawiesić konto w STS – instrukcja:

Wszystko odbywa się za pośrednictwem kilku kliknięć. Aby zawiesić konto STS, należy zalogować się na sts.pl lub aplikacji mobilnej i wejść w profil użytkownika. Następnie wybierz zakładkę “odpowiedzialna gra”, gdzie rozwiną się wszystkie opcje. Dokonując samowykluczenia, a więc świadomych wakacji od oferty STS, wskaż bukmacherowi, jak długo ma trwać ta przerwa.

Czy możesz usunąć konto w STS?

Tak, bukmacherzy w Polsce są zobligowani do tego, żeby umożliwiać takie sytuacje swoim klientom. Możliwości usunięcia konta nie znajdziesz jednak po zalogowaniu na swoje konto. Poniżej pokazujemy krótką instrukcję na temat tego, jak usunąć konto w STS.

Jak usunąć konto w STS – instrukcja:

Na początek musisz wiedzieć, że jako gracz, masz dwie możliwości, czyli czasowe samowykluczenia lub usunięcie konta STS na stałe.

Jak całkowicie usunąć konto w STS?

  1. Konto w STS usuniesz bez logowania się do zakładów bukmacherskich STS.
  2. Musisz wejść na swoją pocztę i wysłać wiadomość do bukmachera STS, że chcesz usunąć konto -> e-mail kontakt@sts.pl
  3. W celu poprawnego usunięcia konta w STS należy podać pierwszą i trzy ostatnie cyfry numeru PESEL, a także adres e-mail (na którym było zarejestrowane konto).
  4. Po takiej wiadomości bukmacher powinien usunąć Twoje konto STS.

Informację o usunięcie konta w STS powinieneś otrzymać w ciągu 24h, a potwierdzenie trafi na Twoją skrzynkę e-mail.

Instrukcja, jak usunąć konto w STS

STS usunięcie konta – czy odzyskanie jest możliwe?

Po usunięciu konta w STS może być możliwe przywrócenie jego funkcjonalności. Również w tym przypadku konieczne będzie przesłanie e-maila na adres: kontakt@sts.pl, który będzie zawierał pierwszą i trzy ostatnie cyfry Twojego numeru PESEL oraz login do konta online. Informację w tym temacie możesz uzyskać również na stronie głównej bukmachera po kliknięciu w ikonkę Live Chat.

Zamknięte konto w STS - jak odzyskać?

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze