Rozpoczęcie nowego roku z mocnym uderzeniem? – tylko w forBET. Weź udział w rankingu i wygraj wyjazd do Rio de Janeiro. Jeśli masz już dosyć zimy i chcesz zrelaksować się na słonecznej plaży Copacabana, nie zwlekaj i wejdź do gry o nagrodę główną. Bukmacher oferuje promocję, w której wygrywa aż pięciu graczy! Aby dowiedzieć się więcej o ofertach operatora, kliknij tutaj forBET bonus.

oferta promocyjna forBET

Gwarantowane wakacje ufundowane przez forBET? – sprawdź sam

Udział w rankingu bukmachera forBET pozwala na zdobywanie świetnych nagród. Jedną z nich jest wyjazd do Brazylii. Pojedynczy pakiet dla zwycięscy obejmuje przeloty, transfery, hotel, pełne wyżywienie oraz korzystanie z okolicznych atrakcji.

wyjazd do Rio

Co należy zrobić? To, co do tej pory, czyli obstawiać wydarzenia piłki nożnej i piąć się coraz wyżej w rankingu forBET. W okresie od 20 stycznia do 20 lutego graj zakłady sportowe, każda postawiona przez Ciebie złotówka to kolejny punkt w rankingu. Zdobywaj coraz więcej punktów i walcz o nagrodę główną!

zasady gry

To wspaniała okazja dla każdego miłośnika piłki nożnej. Czy nie chciałbyś odwiedzić kolebki futbolu, jaką jest Brazylia? Nigdzie indziej nie poczujesz takiego klimatu jak na słynnym stadionie Maracana. Już teraz załóż swoje konto bukmacherskie w forBET, używając naszego kodu promocyjnego i dołącz do rankingu. Życzymy powodzenia! 🙂