W ramach środowych meczów w Lidze Narodów rozegranych zostanie aż dwadzieścia spotkań. Z tej okazji do zgarnięcia są ciekawe promocje, jedną z nich jest bonus w forBET w postaci MaxiZysku. Można go wykorzystać m.in. na spotkanie Polski z Bośnią i Hercegowiną. Zapraszam do krótkiej lektury, jak z niego skorzystać. 

forBET bonus – MaxiZysk podwoi Ci wygraną

W środę będziemy świadkami aż 20 meczów w ramach Ligi Narodów. Jednym z nich jest spotkanie Polski z Bośnią i Hercegowiną, które ma duże znaczenie dla sytuacji w grupie. Nasi rodacy są faworytami w tej rywalizacji, szczególnie, że dobrze wypadli w ostatnim spotkaniu i teraz mają spore szanse na kolejne trzy punkty. Oprócz tego swoje starcia rozegrają też m.in. Anglicy, Francuzi, czy Włosi, więc w grze zobaczymy same hitowe mecze. Z tej okazji w forBET przygotował bonus na grę. 

forbet maxizysk

Bukmacher przygotował MaxiZysk na Ligę Narodów. Aby go zdobyć, należy podczas trwania akcji wpłacić minimum 40 złotych, wybrać z listy na kuponie MaxiZysk LN, a następnie zagrać zdarzenia z oferty na LN. Jeżeli kupon będzie trafiony, to forBET podwoi Wasz zysk. Warto jednak pamiętać, że mnożnik przysługuje do kwoty 150 złotych, a maksymalna wygrana, to 2279 złotych. Na kuponie AKO muszą być minimum trzy zdarzenia z kursem nie mniejszym niż 1.40, ale liczy się zarówno oferta przedmeczowa, jak i ta na żywo.

W forBET bonus do zgarnięcia jest też z kodem ZAGRANIE, który zapewni Wam takie rzeczy:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych zakład bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze