XAYOO – Konopskyy typy i kursy. W piątek, 26.08.2022, odbędzie się już 15 gala FAME MMA, a w karcie walk znajdziemy praktycznie same głośne nazwiska. Co-main event tego wydarzenia to będzie rywalizacja Marcina “Xayo” Majkuta z Marcinem “Konopskyym” Tylko. Czy popularny streamer okaże się lepszy od owianego złą sławą youtubera? O tym przekonamy się już wkrótce!

baner-betclic-famemma-15
fot. betclic

XAYOO – Konopskyy typy

Jeżeli szukasz typów na pojedynek XAYOO – Konospkyy, to trafiłeś w dobre miejsce. Dzisiaj przygotowaliśmy najważniejsze informacje o obu zawodnikach i ich konfrontacji. Tutaj faworytem, przynajmniej zdaniem Betclica, jest pierwszy z nich. Popularny streamer ma już na koncie jedną walkę, ponieważ dopiero co pokonał Sergiusza “Nitrozyniaka” Górskiego. Dla “Konopa” będzie to dopiero debiut, co zresztą po nim widać. Jako pierwszy typ na Xayo – Konopsky proponujemy wygraną Xayoo na punkty (przed czasem=zwrot). Kurs na taki zakład wynosi 1.35!

XAYOO – Konopskyy kursy bukmacherskie

Jak możemy zauważyć na stronie Betclica, większe szanse na zwycięstwo ma Marcin Majkut. Ten już ma za sobą pierwszą walkę, a do tego posiada lepsze warunki fizyczne i jest od kilku miesięcy w ciągłym okresie przygotowawczym. To sporo argumentów, które przemawiają właśnie na jego korzyść!

Dlaczego bukmacher uważa, że Xayoo powinien sobie tutaj lepiej poradzić? Przede wszystkim ma większe doświadczenie niż Konospkyy. Mierzył się wcześniej w oktagonie z Nitro, gdzie dosłownie zmiażdżył go, a teraz czeka go poważniejsza walka, ale zna już presję tego oktagonu i wie, jak sobie z tym poradzić. Do tego odnoszę dziwne wrażenie, że jeszcze nie pokazał, na co go stać i jaki jest jego wachlarz umiejętności.

XAYOO – Konopskyy: zapowiedź walki

Typy i kursy na walkę Xayoo – Konopskyy to nie jedyna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę przy okazji tego pojedynku. Jest to jedna z ciekawszych pozycji w karcie walk – nic w tym dziwnego, w końcu Xayoo ma spory potencjał, żeby tutaj pokazać więcej niż w starciu z Nitro, gdzie wykończył rywala ZBYT szybko. Warto też na pewno wspomnieć, że Majkut ma sporą rzeszę fanów stojących za nim murem, czego o Konopskyym nie możemy powiedzieć.

Popularny youtuber nie ma ostatnio dobrej passy. Jest owiany złą sławą, a każdy kolejny jego krok po aferze związanej z pomówieniem Leksia jest coraz gorszy (w oczach internautów), co widać w komentarzach na portalach społecznościowych. Teraz będzie musiał się więc zmierzyć ze sporą presją, a co za tym idzie, może to być dla niego dodatkowe obciążenie!

XAYOO – Konopskyy: kto wygra?

Naszym zdaniem także tę walkę powinna wygrać Xayoo, za którym przemawia wiele rzeczy. Po pierwsze popularny streamer jest bardziej doświadczony niż Konopskyy. Na papierze to niby tylko jedna walka, ale zna już publikę FAME MMA, wie, jak to jest wejść do oktagonu no i przede wszystkim ma większy staż treningowy. Konopskyy w materiałach twierdził, że mają podobny staż na macie, ponieważ też się przygotowuje od marca, ale dobrze wiemy, iż był to zupełnie inny rodzaj przygotowań, nie profilowany pod konkretnego rywala.

Nie zapomnij sprawdzić naszych pozostałych propozycji na FAME MMA 15 – mamy przygotowany dedykowany artykuł pod najlepsze zakłady. Nie zapomnij także, że w ofercie Betclica znajdziesz specjalne bonusy powitalne. Jak je możesz zdobyć?

  1. Wchodzisz tutaj: https://zagranie.com/go/betclic
  2. Wpisujesz kod ZAGRANIE
  3. Wpłacasz środki na konto
  4. Odbierasz zakład bez ryzyka do 200 PLN
  5. Grasz i nie martwisz się o wynik starcia

Typy na walkę XAYOO – Konopskyy

Jakie są ciekawe typy na walkę Xayoo – Konopskyy? Zapewne szukasz ciekawej propozycji na tę rywalizację i mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Bukmacher Betclic zadbał o dobrą ofertę na FAME MMA 15, a co za tym idzie, mamy z czego wybierać. W ten sposób zdecydowałem się na zakład +1.5 rundy z kursem aż 1.70, co stanowi dobrą podstawę do budowania większego AKO i możesz to połączyć z innymi typami, które znajdziesz na Zagranie. W ofercie Betclic jest łącznie 10 walk, więc na pewno znajdziesz coś jeszcze dla siebie!

baner-famemma-betclic-dubiel-blonsky
fot. betclic

Xayoo teraz będzie miał o wiele poważniejszego rywala niż Nitro. Do tego dochodzi fakt, że Konopskyy ma sporo do udowodnienia tutaj, więc raczej na pewno nie podda się w pierwszej rundzie. Szanse na wejście zakładu są spore, a kurs daje nam wręcz bardzo duże value.

Betclic
1.70
Wygrana na punkty - tak

fot. pressfocus

FAQ

Kto jest faworytem w walce XAYOO - Konopskyy?

W walce XAYOO - Konopskyy faworytem jest pierwszy z nich.

Gdzie obstawiać walkę XAYOO - Konospkyy?

Walkę XAYOO z Konospkyym możesz obstawić w FAME MMA.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze