Gdzie oglądać walkę XAYOO – Konopskyy? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz niżej, gdzie dokładnie Ci pokażemy, jak obejrzeć to starcie. Rywalizacja Xayoo z Konospkyym na papierze wygląda na dość interesującą, ponieważ są to głośne nazwiska i powinni nam zapewnić dobre widowisko.

baner-betclic-famemma-15
fot. betclic

XAYOO – Konopskyy, gdzie oglądać?

Jednym z najciekawszych pojedynków na FAME MMA 15 będzie walka XAYOO – Konopskyy, czyli starcie dwóch, znanych nam influencerów. Jeden z nich wybił się na streamach, a drugi na prowadzeniu kanału na YouTube. Teraz będą mogli pokazać się w oktagonie. Chcesz wiedzieć, gdzie oglądać XAYOO – Konopskyy? To przeczytaj poniższy tekst.

Zarejestruj się w Betclic z kodem ZAGRANIE i graj bez ryzyka zakłady związane z FAME MMA 15!

XAYOO – Konopskyy, godzina walki

Niestety nie wiemy, jaka będzie dokładna godzina rozpoczęcia się pojedynku XAYOO – Konopskyy, ponieważ sporty walki cechują się dużą nieprzewidywalnością, gdy chodzi o harmonogram. Możemy jednak spodziewać się, że będzie to około 23:30.

XAYOO – Konopskyy, transmisja na żywo w TV

Transmisja z walki XAYOO – Konopskyy nie zostanie pokazana w TV. Czym jest to spowodowane? Telewizje jeszcze nie zdecydowały się na podjęcie współpracy z FAME. Obecnie FAME MMA stawia na rozwój PPV, więc nie dziwi nas to, ale być może w przyszłości się to zmieni.

XAYOO – Konopskyy, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Gdzie oglądać za darmo walkę XAYOO – Konopskyy? Legalnie nie będzie takiej możliwości, ponieważ aby móc korzystać z platformy od FAME MMA trzeba najpierw wykupić dostęp PPV. Oczywiście istnieją nielegalne strony, które pokażą całą galę, ale nie gwarantujemy, że w tym przypadku będą działać!

Stream z walki XAYOO – Konopskyy

Stream online z walki XAYOO – Konopskyybędzie dostępny na stronie FAME MMA. Tak, jak wspomnieliśmy wyżej, aby móc w ogóle myśleć o skorzystaniu z tej opcji, musisz wykupić dostęp w postaci PPV, aby obejrzeć starcie tych zawodników. Cena to około 30 PLN, a płatności dokonujesz na stronie federacji!

FAQ

Gdzie oglądać walkę Xayoo - Konospkyy?

Walkę Xayoo z Konospkyym możesz obejrzeć na stronie FAME MMA!

O której Xayoo powalczy z Konopskyym?

Pojedynek tych zawodników rozpocznie się około 23:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze