Turniej Czterech Skoczni wzbudza ogromne zainteresowanie kibiców, graczy oraz bukmacherów, którzy z okazji tego wydarzenia przygotowują coraz ciekawsze bonusy. Tym razem mam dla Ciebie promocję, którą przygotował LV BET. Na czym ona polega? Na wyższych wygranych! W artykule poznasz szczegóły promocji i dowiesz się czym są bonusy bukmacherskie. Zapraszam!

TCS szansą na wyższe wygrane

Skoki narciarskie są drugim najpopularniejszym sportem w Polsce. Czy tego chcemy czy nie – każdy z nas zna Kamila Stocha, Piotra Żyłę czy Dawida Kubackiego. Ostatni z wymienionych w obecnym turnieju spisuje się wyśmienicie i plasuje się na 3. stopniu podium. Każdy z nas liczy na to, że Polak utrzyma tę pozycję, a najlepiej jeśli przesunie się jeszcze wyżej.

dawid kubacki
fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com

Masz przeczucie co do tego jak będą wyglądały kolejne konkursy, kto jakie miejsca zajmie, kto w bezpośrednich pojedynkach okaże się lepszy? Skorzystaj z bonusu jaki przygotował bukmacher LV BET, a odbierzesz wyższe o 14% nagrody!

Szczegóły promocji:

  • Akcja trwa do 6.01.2020 do godz. 23:59.
  • PROMOCJA DOTYCZY ZAKŁADÓW, KTÓRE ZOSTAŁY ZAWARTE ZA POMOCĄ APLIKACJI MOBILNEJ LV BET.
  • W akcji biorą udział wyłącznie zakłady z trwającego TCS.
  • W promocji biorą udział zdarzenia typu: zakłady live, zakłady przedmeczowe, kupony pojedyncze oraz kupony kombi w obrębie Turnieju Czterech Skoczni.
  • Każda Twoja wygrana będzie o 14% wyższa.
  • W promocji nie biorą udziału kupony postawione w jakikolwiek inny sposób niż poprzez aplikację oraz kupony zawarte ze środków bonusowych.

Bonusy bukmacherskie – na co zwrócić uwagę?

Promocje od bukmacherów są czymś co wzbudza ogromne zainteresowanie wśród graczy. Dodatkowe środki na grę od bukmacherów, bonusy od depozytu, cashbacki, freebety oraz promocje regularne i okolicznościowe – jak widzisz naprawdę tego dużo. Ale spokojnie… Wszystkie najważniejsze informacje zamieściliśmy tutaj –> https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/. W jednym miejscu poznasz rodzaje bonusów, nasz ranking najciekawszych promocji, oraz porównanie ofert bukmacherów. Zapraszamy!