Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon w Ekstraklasie, a drużyny zbroją się w ofensywnych piłkarzy. Już pozwoli można szykować się także do obstawiania króla strzelców, a w BETFAN z kodem promocyjnym możesz wziąć udział w akcji rozdawania freebetów za bramki swoich faworytów. Sprawdź, jakie są zasady całej akcji, bowiem jest to bardzo ważne!

Freebety za gole faworyta w BETFAN z kodem promocyjnym!

Już za mniej niż miesiąc rozpocznie się kolejny sezon Ekstraklasy, w którym czeka nas wiele emocji. Topowe kluby z naszej ligi zbroją się w ofensywnych piłkarzy, aby dobrze wejść w sezon. Tacy zawodnicy są przecież na wagę złota. W najbliższych zmaganiach w barwach Górnika Zabrze będziemy mogli oglądać Podolskiego, w Legii grają Pekhart i Emreli, a np. w Lechu Ishak. Nic więc dziwnego, że walka o koronę króla strzelców zapowiada się teraz bardzo ciekawie.

Według bukmacherów największe szanse na zostanie królem strzelców ma właśnie ofensywna dwójka z Legii Warszawa. Przede wszystkim Legioniści są faworytami do zdobycia trofeum, a w ciągu sezonu zazwyczaj to właśnie oni są wśród drużyn, które strzelają najwięcej goli. Teraz jednak będą mieli trudniejszych rywali, więc warto obserwować tę rywalizację.

W BETFAN kod promocyjny na start da Ci pakiet powitalny i możliwość wzięcia udziału w ciekawych akcjach!

betfan król strzelców esa

Bukmacher przygotował ciekawą akcję, gdzie musisz obstawić na to, kto zdobędzie koronę króla strzelców. Za każdą bramkę swojego typu dostaniesz dodatkowo 10 PLN w formie freebetu. Liczą się kupony zarówno SOLO, jak i AKO, ale typ musi pochodzić ze specjalnej oferty, która znajduje się na stronie operatora. Stawka to dokładnie 99 PLN.

Freebetami grasz jak chcesz i pojawi się za każdego gola w ciągu 48 godzin od zakończenia konkretnego spotkania, gdzie trafił do siatki rywali. W przypadku zagrania więcej niż na jednego zawodnika, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany kupon. Maksymalna wygrana za pojedynczy freebet to 2 000 PLN.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 50 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł FREEBET: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego za założenie konta w BETFAN z kodem promocyjnym 1650PLN dostaniesz też:

  • 1000 PLN od depozytu
  • 600 PLN bez ryzyka
  • 50 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze