Dzisiejsze okienko w naszym kalendarzu adwentowym to tworzenie wspólnego kuponu z czytelnikami Zagranie – wygrana suma zostanie przelana na Szlachetną Paczkę. Z tej okazji PZBuk przekazał nam 100 PLN na taki zakład. Każdy w komentarzu może zaproponować swoją propozycję. Analiza mile widziana 😉 Trzy typy z największą ilością polubień znajdą się na kuponie.

➡️Napisz w komentarzu swój typ na sobotę lub niedzielę (analiza mile widziana)
➡️Ostatnie komentarze do 21:00
➡️Głosuj na dane propozycje poprzez polubienie danego komentarza
➡️Trzy komentarze z najwyższą ilością polubień zostaną wybrane na kupon
➡️W piątek wieczorem gramy nasz wspólny kupon z czytelnikami Zagranie za 100 PLN od PZBuk
➡️Trzymamy kciuki za typy, kibicujemy i przelewamy potencjalną wygraną na Szlachetną Paczkę
➡️Konkurs 18+

Przez wiele dni naszego adwentowego kalendarza rozdawaliśmy Wam freebety oraz nagrody. Tym razem tworzymy coś razem z naszą społecznością na dobrą sprawę. Każdy w komentarzu może podać swój typ z analizą oraz oddać głos na daną propozycję poprzez polubienie. Trzy najpopularniejsze pozycję znajdą się na kuponie triple, który zagramy za 100 PLN w PZBuk (zapraszamy do lektury naszej recenzji bukmachera w artykule PZBuk opinie). Bukmacher przekazał nam na tę okazję darmowy zakład. Komentarze możecie wklejać maksymalnie do godziny 21:00 w piątek, 21 grudnia. Podawajcie typy na cały weekend – sobotę oraz niedzielę.

Wygrana suma zostanie przekazana na Szlachetną Paczkę.

SZLACHETNA PACZKA jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Dzięki temu pomoc otrzymują rodziny w potrzebie. Wolontariusze szukają rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc.

UPDATE

Dziękujemy za propozycje i głosowanie przez lajki – poniżej kupon na Szlachetną Paczkę, który został stworzony z Waszych typów. W sobotę trzymamy kciuki.