Wyspy Zielonego Przylądka – Mauretania: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.01.2024

Wyspy Zielonego Przylądka - Mauretania gdzie oglądać

Wyspy Zielonego Przylądka – Mauretania: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W poniedziałkowy wieczór poznamy kolejnych ćwierćfinalistów Pucharu Narodów Afryki. W pierwszym spotkaniu tego dnia na placu boju zobaczymy 73. i 105. drużynę rankingu. Oczywiście faworytem są piłkarze z Cape Verde, którzy dużo lepiej spisali się w fazie grupowej. A jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Wyspy Zielonego Przylądka – Mauretania, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Wyspy Zielonego Przylądka – Mauretania gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Wyspy Zielonego Przylądka – Mauretania? Jedyną opcją, aby śledzić spotkania PNA jest internet, bowiem żadna ze stacji telewizyjnych w Polsce nie zdecydowała się wykupić praw do tego turnieju. Oznacza to, że próżno szukać meczów PNA gdzie indziej niż chociażby u bukmacherów, posiadających sporą liczbę spotkań piłkarskich na żywo. A pojedynek pomiędzy Wyspami Zielonego Przylądka a Mauretanią odbędzie się w poniedziałek, 29. stycznia o 18:00.

Wyspy Zielonego Przylądka – Mauretania gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Wyspy Zielonego Przylądka – Mauretania zobaczysz w sieci i to zupełnie za darmo. Z taką opcją wychodzą do swoich użytkowników bukmacherzy. Najlepiej pod względem transmisji bukmacherskich wypada w Polsce STS i to właśnie tam należy szukać nadchodzącego spotkania. Znajdziesz tam spotkania z ligi niemieckiej, francuskiej czy hiszpańskiej, a także spotkania międzynarodowe, chociażby z PNA. A co zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów w STS TV? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Wyspy Zielonego Przylądka – Mauretania i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Gdzie oglądać Wyspy Zielonego Przylądka – Mauretania?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Wyspy Zielonego Przylądka – Mauretania, warto poznać także inne ligi, które znajdziesz w transmisji live u bukmacherów. Tak naprawdę większość z nich oferuje dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie, a wszystko zupełnie za darmo i bez problemów w transmisji.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze