Wyspy Zielonego Przylądka – Egipt: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.01.2024

Mohamed Eldemerdash

Gdzie oglądać mecz Wyspy Zielonego Przylądka – Egipt? W poniedziałek wieczorem odbędzie się mecz 3. kolejki fazy grupowej Pucharu Narodów Afryki: Wyspy Zielonego Przylądka – Egipt. Chcesz prześledzić ten pojedynek? Przeczytaj poniższy tekst i zobacz, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Wyspy Zielonego Przylądka – Egipt, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Wyspami Zielonego Przylądka a Egiptem odbędzie się 22 stycznia 2024 o godzinie 21:00, a jego areną będzie Stade Felix Houphouet-Boigny w Abidżanie. Ekipa z Wysp Zielonego Przylądka ma już pewny awans do 1/8 finału, podczas gdy Egipt z dwoma punktami na koncie zajmuje drugą lokatę. Faraonowie muszą zatem powalczyć o zwycięstwo, jeśli chcą mieć pewny awans bez konieczności czekania na wynik drugiego starcia z tej grupy. Chcesz obejrzeć ten mecz? Sprawdź, gdzie dostępny będzie jego stream.

Wyspy Zielonego Przylądka – Egipt: transmisja i stream online za darmo

Omawiane starcie obejrzysz w STS, który jest jednym z bukmacherów z transmisjami. Jakie warunki należy spełnić, by cieszyć się streamami w STS TV? Sprawdź to poniżej:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Użyj kodu ZAGRANIE
  3. Obstaw minimum jeden kupon w ciągu doby
  4. Ciesz się transmisjami w STS TV
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Wyspy Zielonego Przylądka – Egipt?

Mecz Wysp Zielonego Przylądka z Egiptem możesz prześledzić w STS, gdzie oprócz meczów Pucharu Narodów Afryki znajdziesz też transmisje ligowych z Francji, Włoch, Niemiec czy Hiszpanii, jak również wielu innych rozgrywek. W STS TV każdy znajdzie zatem coś dla siebie. Zachęcam przy okazji do skorzystania z zakładu bez ryzyka do 100 PLN dla nowych graczy. Zarejestruj się z naszym kodem, zagraj kupon i odbierz zwrot, jeśli przegrasz. Zwrócone środki możesz natychmiast wypłacić. Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Kim Price/Cal Sport Media/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze