Nowych bukmacherów na polskim rynku zakładów wzajemnych nie brakuje, a dzisiaj przyjrzymy się wyścigom konnym, które można obstawiać pod adresem trafonline.pl.

Wyścigi koni w ofercie nowego bukmachera Traf

W kwietniu informowaliśmy, że rozpoczęły się prace nad stworzeniem sprzedaży zakładów z kategorii wyścigów konnych. Na warszawskim Służewcu zaczęły się starty, a wraz z nimi pojawiły się propozycje dla graczy.

W ofercie bukmachera Traf pojawiła się sprzedaż zakładów na gonitwy w Warszawie i Wrocławiu. W tym momencie spółka nie deklaruje stworzenia aplikacji mobilnej.

nowy bukmacher

Rejestracja na stronie nie jest skomplikowana, jednak w przeciwieństwie do oferty legalnych bukmacherów, w tym przypadku nie ma możliwości zasilenia konta i gry do czasu pełnej weryfikacji.

Platforma działa na bazie systemu Konik, który stworzył IT Totalizator Sportowy. Na razie jest to spore utrudnienie dla graczy, ponieważ nie mogą sprawdzić poszczególnych statystyk oraz dosiadających.

Rozwój zakładów koni w ostatnich latach stanął w miejscu, więc można powiedzieć, że start nowego bukmachera Traf jest dobrym krokiem dla odbudowy tego sektora zakładów. Spółka z pewnością ma ambitne plany, dlatego w najbliższym czasie powinny się pojawić nowe kampanie promocyjne, a także większa ilość graczy. Start był wyjątkowo spokojny, co również zagwarantowało brak awarii i usterek.