Dla każdego typera wyniki “na żywo” stanowią stały punkt obstawiania zakładów bukmacherskich. Obstawiając zakład przedmeczowy z reguły śledzimy przebieg wydarzeń przynajmniej poprzez wyniki “na żywo”. Niekiedy również oglądamy wytypowany mecz w TV lub internetowych transmisjach live. Dzięki wynikom “na żywo” wiemy na czym stoimy i czy możemy oczekiwać wypłaty od bukmachera, czy wręcz przeciwnie – mecz tak układa się nie po naszej myśli, że sukces odkładamy na bok. Gdzie sprawdzać wyniki live? Mamy kilka propozycji.

Zazwyczaj gracze obstawiają kupony u bukmachera, a później szukają wyników “na żywo” po innych portalach. To mało komfortowe, bo czy wiesz, że każdy bukmacher online daje ci dostęp do wyników “na żywo”? Od dziś nie musisz sprawdzać wyników na innych stronach – wystarczy, że skorzystasz z oferty swojego bukmachera.

Każdy legalny bukmacher online prezentuje wyniki “na żywo”. Poniżej wyjaśniamy, gdzie dokładnie znaleźć livescore u swojego “buka”.

Wyniki na żywo u bukmacherów

W internecie jest sporo stron, które oferują tzw. livescore. Jednak jeśli obstawiasz u bukmachera, to zasadnym będzie korzystanie z jego wyników “na żywo”. Tak, tak – u bukmachera online możesz sprawdzić przebieg aktualnie rozgrywanych wydarzeń sportowych. Co więcej, w wielu przypadkach poza wynikiem “na żywo” masz do dyspozycji match tracker, czyli graficzną animację, gdzie możesz sprawdzić statystyki i przebieg spotkania np. w jakich minutach padały gole lub żółte kartki.

Dodatkowo najlepsi bukmacherzy w Polsce do wyników “na żywo” dołączają transmisje live – w ten sposób na jednej stronie masz podgląd rezultatu, a jeśli tylko chcesz możesz włączyć relacje wideo z meczu.

Typerzy wiedzą, że śledzenie wyników “na żywo” jest istotnym elementem gry u bukmachera. Dlaczego? Bo legalni operatorzy oferują funkcje cash out, która pozwala rozliczyć wcześniej kupon. To narzędzie, które warto wykorzystać, gdy mecz układa się nie po naszej myśli. Jeśli bukmacher daje ci możliwość wypłacenia kuponu za pomocą cash out, to w takiej sytuacji warto się nad tym zastanowić.

Wyniki na żywo w STS

U najpopularniejszego bukmachera w Polsce, czyli STS wyniki “na żywo” sprawdzisz klikając w zakładkę “zakłady live”. Tam otworzy ci się strona z przeglądem wydarzeń, a wybierając aktualnie rozgrywane spotkanie, to wyświetli ci się wynik “na żywo”, czas gry, a także match tracker.

sts live

W STS dużą atrakcją są transmisje live w STS TV, które obejmują wiele wydarzeń sportowych np. piłkę nożną (Serie A, La Liga, Bundesliga), tenis ziemnych (Australian Open, US Open), koszykówkę (NBA), hokej (NHL) i pozostałe rozgrywki.

Wyniki na żywo w Fortunie

Wyniki “na żywo” w zakładach bukmacherskich Fortuna sprawdzisz wchodząc na stronę tego “buka”, a następnie przechodząc do zakładki LIVE w górnym menu. W pierwszym oknie zobaczysz wszystkie mecze “na żywo”, gdzie obok kursów znajdować się będą również wyniki live. Klikając w dane spotkanie przejdziesz do szczegółów rywalizacji, a więc graficznej animacji, gdzie będzie ukazany przebieg gry, a także zakłady live i na bieżąco aktualizowany wynik.

fortuna live

W Fortunie działają również transmisje live z wielu prestiżowych lig i sportów np. ligi włoskiej, hiszpańskiej (piłka nożna), NBA, NHL, a także turnieje tenisa ziemnego. Jeśli transmisja jest dostępna to przy meczu pojawi się ikona TV.

Wyniki na żywo w Betfan

Wyniki live w Betfan działają na podobnej zasadzie, co u innych bukmacherów i są dostępne w zakładce “LIVE”. Klikając ten przycisk zostaniesz przekierowany do lobby zakładów “na żywo”, gdzie przy każdym spotkaniu wyświetla się wynik live. Chcąc więcej szczegółów o meczu wystarczy kliknąć na interesujące cię spotkanie, a zyskasz dostęp do graficznego podglądu za pośrednictwem match trackera.

betfan live

Wyniki na żywo w forBET

W forBET rezultaty live możesz podglądnąć wchodząc w zakładkę “zakłady na żywo” na stronie iforbet.pl. W ten sposób uzyskasz dostęp do wszystkich wyników, a żeby ułatwić sobie nawigacje możesz filtrować sporty, które chcesz mieć wyświetlane. Przechodząc do szczegółów meczu live wyświetli ci się graficzny tracker i statystyki. Dodatkowo na tej samej stronie będziesz mógł obstawiać w trybie live.

forBET również oferuje transmisje meczów “na żywo”.

Wyniki na żywo w PZBUK

U bukmachera online PZBUK wyniki “na żywo” aktualizowane są w zakładce “zakłady na żywo”. Na tej stronie znajdziesz wszystkie wyniki meczów live, a po kliknięciu w dane wydarzenie zostaniesz przekierowany do trackera i livebettingu. Dzięki wizualizacji w PZBUK dowiesz się, która z drużyn aktualnie atakuje lub kto zaczyna serwisem wymianę.

Wielkim atutem PZBUK są transmisje live ze wszystkich meczów NBA.

Wyniki na żywo w Betclic

Jeśli chcesz poznać wyniki “na żywo”, to możesz to sprawdzić na stronie betclic.pl przechodząc do zakładki “na żywo”. W pierwszym oknie wyświetlą ci się aktualnie toczone pojedynki, ich wyniki, czas spotkania, a także podstawowe kursy live. Przechodząc dalej otrzymasz graficzną animację ze statystykami, a w wielu przypadkach również możliwość włączenia transmisji live. Betclic TV pokazuje m.in. mecze ligi hiszpańskiej, NBA, NHL, piłkę ręczną i siatkówkę.

Wyniki na żywo w Superbet

W Superbet wyniki “na żywo” można sprawdzić na dwa sposoby. Możesz to zrobić tak jak u innych bukmacherów, czyli za pośrednictwem zakładki “LIVE” lub wchodząc do działu “wyniki”, a następnie wybierając “live”. Oczywiście, jeśli będziesz sprawdzał wyniki pierwszą metodą, to dodatkowo otrzymasz aktualne kursy, a także będziesz mógł podglądać przebieg meczu za pośrednictwem match trackera.

Wyniki na żywo w eWinner

Wyniki w eWinner prezentowane są w zakładach live – pod zakładką “zakłady na żywo” na stronie ewinner.pl. Bukmacher ten również współpracuje z zewnętrznym dostawcą statystyk, czyli firmą Sportradar i klikając na stronie eWinner w “wyniki” zostajemy przekierowani do wyników “na żywo” na adres strony sportradar.com. W obu przypadkach uzyskujemy dostęp do wyników live, a także statystyk i podglądu na przebieg spotkania.

Wyniki na żywo w Totolotku

W Totolotku chcąc sprawdzić wyniki “na żywo” wystarczy kliknąć na “live” w lewym górnym rogu strony. Następnie w celu uzyskania szczegółów meczu – wejdź w interesujące cię zdarzenie, a pojawią się dodatkowe informacje o przebiegu setów (w siatkówce, tenisie itd.) oraz tracker z graficzną animacją.

Wyniki na żywo w LVBET

W LVBET wyniki “na żywo” prezentowane są pod zakładką “zakłady na żywo”. Do każdego wyniku wyświetlany jest czas meczu, a także kursy live i tracker ze statystykami. W e-sporcie LVBET dodatkowo oferuje transmisje live (livestreaming). W ramach trackera możesz zobaczyć, która z drużyn ma piłkę, kto jest w ataku (hokej) lub kto zagrywa (siatkówka, tenis). Dodatkowo na trackerze można sprawdzić H2H, aktualną formę drużyn/zawodników, składy i tabelę.

Zaloguj się aby dodawać komentarze