Aktualnie trwa Euro 2020, a dużo osób szuka ciekawych zakładów, czy rzeczy, które są w stanie sami zagrać. Możliwość łącznie ulubionych opcji to ciekawa inicjatywa, a w LV BET są nie tylko bonusy, ale też Player Bets. Zobaczcie, o co w tym chodzi!

Player Bets z bonusami w LV BET!

Mistrzostwa Europy 2020 trwają w najlepsze i topowe drużyny ze Starego Kontynentu rywalizują o to bardzo cenne trofeum. W dobrej formie są nie tylko Belgowie, czy Holendrzy, ale przede wszystkim Włosi i Francuzi, którzy wyglądali świetnie w dotychczasowych meczach. Rywalizacja rozkręca się, a przed nami jeszcze spotkania w drugiej oraz trzeciej kolejce fazy grupowej.

Już dzisiaj np. Szwecja zagra ze Słowenią, a Anglia podejmie Szkocję. Niewątpliwie turniej obfitować będzie jeszcze w wiele ciekawych starć, chociaż dla Polaków prawdopodobnie skończy się na fazie grupowej, po tym jak słabo wyglądali w pierwszym meczu. Różnica w zaangażowaniu była wręcz ogromna. Ciekawie wygląda też grupa F, gdzie o awans walczą Francuzi, Niemcy, Portugalczycy oraz Węgrzy. Na razie po trzy oczka mają zespoły Mbappe i Cristiano Ronaldo.

W LV BET bonusy możesz otrzymać w ramach pakietu powitalnego. Ten jest dostępny z naszym kodem promocyjnym!

lv bet player bets1

Player Bets w LV BET to ulepszona forma BetBuildera, gdzie oprócz tego, że można łączyć klasyczne zakłady na mecz/liczbę bramek czy przykładowo obie drużyny strzelą bramkę tak/nie, dodano rozbudowane funkcje pod kątem zakładów specjalnych na drużyny czy zawodnika.

LV BET wprowadził wiele opcji w piłce nożnej: gole, strzały, strzały na bramkę, asysty, odbiory, kartki. Najlepsze jest jednak to, że są zakłady H2H, które można grać czy to w obrębach jednego meczu, ale też łącząc zawodników z różnych spotkań. Przykładem jest chociażby: Immobile odda więcej strzałów z Turcją niż Lewandowski z Hiszpanią.

Takich rozwiązań trudno szukać na rynku i trzeba przyznać, że LV BET postarał się dla swoich klientów. Na mecze 1/8 finału, czy inne starcia w fazie pucharowej jak znalazł. W LV BET kod promocyjny 3423PLN zapewni Ci pakiet bonusów na start, które można wykorzystać właśnie na Euro 2020.

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Za rejestracje z kodem i z naszego linku otrzymasz w LV BET bonusy takie jak:

  • 100% do 3000 PLN od depozytu
  • 333 PLN zakład bez ryzyka
  • 70 PLN bonusy
  • 20 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze