Dzisiaj konkurs, w którym zwycięzca będzie jeden, a nagrody aż dwie! Do wygrania jest akredytacja na finał Polskiej Ligi Esportowej, który odbędzie się w hali Gliwice, mogącej pomieścić aż 15 000 tys. osób. Najlepszy z Was zdobędzie także pracę redaktora-typera Zagranie w dziale o e-sporcie.

Zasady konkursu

Co trzeba zrobić, aby wygrać? Obecnie trwa runda zwycięzców jednej z najlepszych lig w CS, czyli ESL Pro League. W Odense spotyka się szesnaście ekip. Dzisiaj drugi dzień rywalizacji w grupach. Napisz w komentarzu poniżej tego artykułu analizę z typem na dowolne starcie dzisiejszych meczów w ESL Pro League lub innego spotkania Counter Strike’a. Kapituła Zagranie wybierze najbardziej merytoryczny tekst, który przypadnie nam do gustu 😉 Komentarz powinien zawierać minimum dziesięć zdań.

Nagrody

Pierwsza nagroda to akredytacja na finał Polskiej Ligi Esportowej z ramienia Zagranie. Wygrany konkursu zostaje redaktorem naszego portalu, więc liczylibyśmy także na tekstową relację od naszego nowego typera. Każdy fan e-sportu w Polsce chciałby znaleźć się 15 grudnia w Gliwicach. Będzie można spotkań Piotra „izaka” Skowyrskiego oraz Nervariena, zrobić sobie z nimi zdjęcie czy zbić piątkę. Między meczami będzie wiele atrakcji i konkursów z gadżetami. Co najważniejsze – rywalizacja polskiej czołówki w CS oraz LoL o 50 tysięcy złotych w meczach finałowych! Akredytacja gwarantuje możliwość porozmawiania z gwiazdami krajowego e-sportu i przeprowadzenia z nimi wywiadu.

Druga nagroda, to praca w Zagranie – w roli redaktora i typera. Pisanie analiz i typów na Counter Strike’a (lub League of Legends). Na razie nie mamy na stronie działu poświęconego e-sportowi, ale rozważamy to już od jakiegoś czasu i pozyskanie nowego redaktora znającego się na rzeczy będzie bodźcem do poszerzenia działalności Zagranie. Na co może liczyć nowy redaktor Zagranie? Dotarcie ze swoimi tekstami do tysięcy odbiorców, rozszerzanie swojej pasji, a także… zarobki. Nikt na Zagranie nie pracuje za frajer!

Wszystko brzmi atrakcyjnie, prawda? Także zasiadaj do pisania i wklejaj swoją analizę z typem w komentarzu poniżej.

➡️Napisz analizę z typem na jeden z dzisiejszych meczów Counter Strike

➡️Wygraj akredytację na finał Polskiej Ligi Esportowej i pracę w Zagranie
➡️Odpowiedź zamieść w komentarzu pod artykułem
➡️Wygrywa osoba z najbardziej merytoryczną analizą oraz poprawną polszczyzną (zastrzegamy, że w przypadku niezadowalającego poziomu nie wyłonimy wygranego)
➡️Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę
➡️W konkursie udział bierze tylko jeden komentarz od danego użytkownika
➡️Konkurs 18+