Europejskie puchary wracają do nas z wielkimi emocjami. W tym tygodniu swoje zmagania rozpocznie nie tylko Liga Mistrzów, ale też Liga Europy. W forBET z kodem promocyjnym 2400PLN możecie zgarnąć bonusy do wykorzystania na te rozgrywki, a w dodatku wziąć udział w akcji, gdzie bukmacher rozda aż 25 000 złotych!

forBET kod promocyjny – zgarnij bonusy na start

W tym sezonie Liga Mistrzów i Liga Europy zapowiadają się bardzo emocjonująco. W grze zobaczymy najlepszych zawodników na świecie, jak Robert Lewandowski, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, czy Neymar. Hitowe starcia czekają nas nie tylko w LM, ale również w tych drugich zmaganiach, które mają nieco mniejszą renomę. Po raz pierwszy od kilku lat będziemy mogli kibicować w nich polskiej drużynie – Lechowi Poznań. Nachodzące rozgrywki to duża dawka meczów, a te można obstawić. 

forBET ranking LM i LE

forBET przygotował akcję promocyjną związaną z rankingiem, w ramach której rozda swoim graczom aż 25 000 złotych. Dla najlepszego typera przewidziano 5 000 złotych w formie bonusu, a drugie i trzecie miejsce otrzymają odpowiednio 3 000 i 2 000 złotych. Jednak to nie wszystko, bo bukmacher nagradza TOP 50. Zastanawiacie się pewnie, jak wziąć udział w akcji? Wystarczy obstawiać europejskie puchary do 10 grudnia i znaleźć się w najlepszej pięćdziesiątce rankingu. forBET będzie rozdawał swoim klientom punkty za:

  • wskazanie zwycięzcy – 3 punkty
  • wytypowanie remisu – 5 punktów
  • dokładny wynik – 10 punktów

Pamiętajcie jednak, że to nie wszystko, co przygotował dla was ten bukmacher. W forBET z kodem promocyjnym 2400PLN otrzymacie też szereg bonusów na start. Jeżeli wpiszecie go podczas rejestracji, to dostaniecie:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych zakład bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze