W świecie sportu w najbliższych dniach dużo się dzieje i nie możemy narzekać na brak emocji. Dlatego u bukmacherów są różne, ciekawe bonusy, które możecie zgarnąć. W przypadku Betclica do wygrania jest nawet 20 000 PLN – zobaczcie, jak to możecie zrobić!

Odbierz dodatkową kasę u bukmachera Betclic!

W najbliższych dniach w świecie sportu i esportu sporo się będzie działo. Chociażby w sobotę, 17.04.2021, czeka nas finał Pucharu Króla, gdzie Athletic Bilbao zagra z FC Barceloną. Tego dnia też w półfinale Pucharu Anglii zawodnicy Manchesteru City zagrają na wyjeździe z Chelsea. Z kolei w esporcie trwa BLAST Premier, gdzie najlepsze drużyny na świecie walczą o ponad 160 000 dolarów. 

Przed nami ostatnie kolejki w ligach krajowych, a kwestia mistrzostwa w Hiszpanii i Francji jeszcze nie jest rozstrzygnięta, a do tego rozpoczął się też sezon w MLS, gdzie gra kilku Polaków. Z całą wręcz pewnością kibice nie będą się nudzić. 

betclic bij mistrza

U bukmacherów znajdziemy ciekawe bonusy z tej okazji. Jednym z nich jest dodatkowa kasa w Betclic, gdzie gracze mogą wygrać nawet 20 000 złotych. Wystarczy dołączyć do promocji, a następnie stawiać kupony AKO z co najmniej czterema zdarzeniami, każdy z kursem 1.20 lub większy oraz stawką nie mniejszą niż dziesięć złotych. 

Bukmacher codziennie da 1000 złotych osobie, która postawi zakład wygrany z największym kursem. Gdy dwóch graczy (lub więcej) obstawi ten sam kurs, nagrodę odbierze ten, który postawił swój zwycięski kupon szybciej.

Jeżeli kolejnego dnia kurs zwycięzcy dalej będzie największy, to gracz znowu otrzyma 1000 złotych i tytuł Mistrza. Do tego możecie też wziąć udział w klasyfikacji generalnej, gdzie sumowane są Wasze kursy z kuponów, a zwycięzca otrzyma dodatkowe 10 000 złotych!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Betclic bonusy na start otrzymacie też za założenie konta z kodem promocyjnym 550PLN, który da Wam:

  • 550 PLN od depozytu
  • 50 % od wygranych