Kibice tenisa z całego świata nie mogą narzekać na brak rozgrywek w tym momencie. W ramach French Open zostanie rozegranych cała masa turniejów, a z tej okazji można otrzymać niezłe promocje. W STS bonus jest do zgarnięcia na grę, o którym więcej przeczytacie niżej. 

Zgarnij bonus w STS na French Open!

W ramach French Open zostanie rozegranych w najbliższym czasie bardzo dużo spotkań. Turniej obecnie jest na etapie 1/64 finału, a przed nami jeszcze pozostała część play-offów. Do 1/32 finału zdążyli już awansować m.in. Riveros i Sandgren, a także Stuff oraz Altmaier. Zawodnicy zmierzą się ze sobą w podanych parach, jednak to nie wszystkie starcia, jakie na was czekają. Oprócz tego w najbliższych dniach rozegrane zostaną również pozostałe spotkania z fazy pucharowej. 

STS French Open bonus

W STS jest bonus do zgarnięcia właśnie na French Open. Wziąć udział w akcji promocyjnej możecie w ciągu najbliższych 13 dni. Aby móc to zrobić należy typować wydarzenia z turnieju Roland Garros 2020 i dzięki temu zbierać punkty do rankingu. Bukmacher przygotował specjalny wzór na ilość punktów do zdobycia. Wygląda to tak, że liczba oczek jest równa wygranej – stawka. Po zakończeniu turnieju najlepszych 250 graczy otrzyma nagrody od STS. W tym dla najlepszej osoby przewidziano aż 3000 złotych. 

Pamiętajcie również, że w STS możecie zgarnąć dodatkowy bonus z kodem promocyjnym ZAGRANIE. Podając go podczas rejestracji, otrzymacie:

  • 1200 złotych bonusu od depozytu
  • 230 złotych na zakład bez ryzyka
  • 29 złotych na freebet

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze