Przed nami została trzecia kolejka kwalifikacji do mistrzostw świta 2022. W niej dojdzie do kilku hitowych meczów, w tym oczywiście spotkanie pomiędzy reprezentacją Polski, a Anglii. Z tej okazji w forBET z kodem promocyjnym możecie odebrać MaxiZysk, który podwoi wygraną!

Zgarnij MaxiZysk w forBET z kodem promocyjnym!

Przed weekendem i powrotem piłkarskich emocji w klubowych rozgrywkach będziemy jeszcze świadkami trzeciej kolejki eliminacji do Mistrzostw Świata Katar 2022. Dzisiaj i jutro rozegrane zostaną ostatnie spotkania, w tym mecz Polski z Anglią. Podopieczni Paulo Sosy po dwóch meczach mają cztery punkty. Na otwarcie kwalifikacji zremisowali z Węgrami 3:3, odrabiając dwa gole straty. Z kolei w niedzielę bez większych problemów rozprawili się z Andorą, wygrywając 3:0. 

Reprezentacja Anglii stoi jednak kilka półek wyżej, niż dotychczasowi rywale. Dlatego przed Biało-Czerwonymi zdecydowanie najtrudniejsze zadanie. Obstawiając ten mecz możecie się zaopatrzyć w bonus. W forBET z kodem promocyjnym zyskacie m.in. MaxiZysk, który do wykorzystania jest na to spotkanie.

maxizysk forbet

Aby otrzymać MaxiZysk, wystarczy wpłacić w trakcie trwania promocji depozyt (min. 20 PLN), który automatycznie zostanie objęty promocją. Można go wykorzystać przez 48 godzin na typy z oferty przedmeczowej lub na żywo. Zakłady mogą być tylko ze spotkań kwalifikacyjnych do mistrzostw świata.

Na kuponie minimum trzy zdarzenia, każdy z kursem 1.40 lub większym i trzeba jednokrotnie zagrać całym depozytem. Jeżeli traficie poprawnie, to Wasza wygrana zostanie podwojona aż do kwoty 200 złotych (wtedy depozyt musi wynieść właśnie 200 PLN). Maksymalnie na kuponie można zgarnąć 2279 złotych.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W forBET z kodem promocyjnym 2480PLN zgarniecie też takie rzeczy, jak:

  • 2080 PLN bonusu od depozytu
  • 200 PLN MaxiZysk
  • 200 PLN bez ryzyka
  • 2 tygodnie bez podatku 

Zaloguj się aby dodawać komentarze