Wybrzeże Kości Słoniowej – Demokratyczna Republika Konga: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.02.2024

Piłkarze WKS

Gdzie oglądać mecz Wybrzeże Kości Słoniowej – Demokratyczna Republika Konga? Jednym z dwóch półfinałowych meczów Pucharu Narodów Afryki będzie rywalizacja Wybrzeża Kości Słoniowej z Demokratyczną Republiką Konga. Masz ochotę obejrzeć ten mecz? Sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream online.

Wybrzeże Kości Słoniowej – Demokratyczna Republika Konga, transmisja na żywo w TV

Pojedynek pomiędzy Wybrzeżem Kości Słoniowej a Demokratyczną Republiką Konga rozegrany zostanie w środę 7 lutego 2024 o godzinie 21:00. Delikatnymi faworytami tego pojedynku będą gospodarze turnieju, czyli ekipa Słoni, lecz zespół z Demokratycznej Republiki Konga w dotychczasowych meczach turnieju prezentowała się lepiej od swoich rywali, więc z pewnością nie należy ich skreślać w tej rywalizacji. Jak potoczy się ten mecz? Jeśli chcesz go obejrzeć, sprawdź, gdzie dostępny będzie stream online.

Wybrzeże Kości Słoniowej – Demokratyczna Republika Konga: transmisja i stream online za darmo

Starcie to możesz obejrzeć w formie streamu online w STS, który jest jednym z bukmacherów z transmisjami online. Jakie warunki należy spełnić, by móc korzystać z możliwości oglądania meczów w STS TV? Sprawdź:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj minimum jeden kupon w ciągu doby
  4. Ciesz się transmisjami w STS TV
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Wybrzeże Kości Słoniowej – Demokratyczna Republika Konga?

Mecz WKS – DR Konga obejrzysz w STS, gdzie dostępne są streamy online wszystkich meczów Pucharu Nardów Afryki, a także rozgrywanego w tym samym czasie Pucharu Azji. Poza tym możesz śledzić tam zmagania z innych dyscyplin sportu. Oferta streamów w STS jest zatem niezwykle bogata, dlatego jeśli cenisz sobie łatwy dostęp to transmisji, powinieneś skorzystać z STS TV. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, załóż je z naszym kodem i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Zagraj pierwszy kupon i odbierz zwrot na depozyt, jeśli przegrasz.

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Kim Price/Cal Sport Media/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze