Oj długo czekaliśmy na powrót prawdziwych piłkarskich emocji. Na szczęście przerwa od Bundesligi dobiega do końca i już jutro zobaczymy aż 6 meczów! Jestem przekonany, że o godz. 15:30 wszyscy zasiądziemy przed telewizorami/komputerami i będziemy śledzić poczynania zawodników. Z tej okazji Betclic przygotował specjalny bonus, dzięki któremu możesz zgarnąć aż 25000 PLN! Sprawdź szczegóły promocji i dowiedz się, co gwarantuje Ci kod promocyjny w Betclic!

Betclic kod promocyjny to przede wszystkim możliwość zagrania najwyższego zakładu bez ryzyka w Polsce, który wynosi aż 625 PLN! Poza tym możesz liczyć na wyższe o 50% wygrane i wiele innych promocji! Nie czekaj i wykorzystaj Betclic kod promocyjny: 550PLN!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł
ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Typuj Bundesligę i zgarnij 25000 PLN!

Jeśli przez okres trwania pandemii brakowało Ci piłki nożnej na najwyższym poziomie, to wreszcie możesz odetchnąć z ulgą. Już jutro na niemieckie boiska wybiegną piłkarze Bundesligi! Długo na to czekaliśmy, ale na szczęście ten smutny czas dobiegł do końca.

Z tej okazji bukmacher Betclic przygotował specjalną promocję, dzięki której możesz zgarnąć aż 25000 PLN w bonusie! Jedyne co musisz zrobić, to poprawnie wytypować końcowe rezultaty wszystkich meczów, które odbędą się 16 i 17 maja. Typy, które możesz zawrzeć to 1, X lub 2. Zadanie to może nie jest najprostsze, ale czy nie warto powalczyć o dodatkowe 25000 PLN? W momencie gdy będzie co najmniej dwóch zwycięzców, to każdy otrzyma swoją część z głównej puli, a jeśli jako jedyny poprawnie wytypujesz wszystkie mecze, to całość trafi na Twoje konto!

Bundesliga betclic kod promocyjny

Jeśli nie wiesz jakie typy wybrać, to koniecznie zajrzyj do naszej zakładki Typy Bundesliga, w której znajdziesz wskazówki dotyczące obstawiania tej ligi. Zapraszamy!

Szczegóły promocji:

  • Akcja trwa do 16 maja, do godz. 15:30.
  • Aby wziąć udział, musisz wcześniej do niej dołączyć na stronie bukmachera.
  • Promocja tylko dla zarejestrowanych graczy. Jeśli nie masz konta, użyj kodu promocyjnego w Betclic: 550PLN.
  • Minimalna stawka kuponu do 10 PLN.
  • Na Twoim zakładzie muszą znaleźć się wszystkie mecze, które odbędą się 16 i 17 maja.
  • Na kuponie mogą znajdować się tylko typy na 1, X lub 2.
  • Jeden gracz może postawić maksymalnie 5 takich kuponów.
  • Więcej szczegółów na stronie bukmachera.

betclic kod promocyjny na bundesligę