Wolves – Sheffield United: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.02.2024

Max Killman przyjmujący piłkę

Gdzie oglądać Wolves – Sheffield United? W niedzielę będziemy świadkami tylko jednego meczu w Premier League. Mowa tu o rywalizacji Wolverhampton z Sheffield United, o której to przeczytacie więcej w poniższym tekście. Znajdziecie tu informacje o transmisji w TV i streamie online z wymienionej wyżej batalii. Zapraszam zatem do sprawdzenia, gdzie oglądać Wolves – Sheffield na żywo.

Wolves – Sheffield United na żywo w TV

Wczoraj w ramach 26. kolejki Premier League rozegrano 6 ciekawych potyczek, a w niedzielę czeka nas tylko 1 starcie w tej serii gier. Wolverhampton ostatnio jest w znakomitej formie i regularnie wygrywa, natomiast Sheffield zamyka ligową stawkę i desperacko bije się o pozostanie na poziomie Premier League. Samo starcie rozpocznie się 25. lutego 2024 roku o godzinie 14:30 polskiego czasu. Niestety nie będziemy mieli możliwości obejrzenia tego meczu na żywo w TV na żadnym kanale. Istnieje jednak legalne i bezpieczne rozwiązanie, a mianowicie stream online w Internecie, o którym więcej za moment!

Wolves – Sheffield United: transmisja i stream online za darmo

A zatem, o co chodzi ze wspomnianą transmisją w Internecie i w jaki sposób z niej skorzystać? Jeszcze przez pewien czas prawa transmisyjne do pokazywania meczów Premier League w Polsce posiada platforma streamingowa Viaplay. Z łatwością odnajdziecie ją w sieci, a po założeniu konta i wykupieniu odpowiedniego pakietu, będziecie mogli uruchomić stream online z rywalizacji Wolves z Sheffield. Niestety darmowej i bezpiecznej transmsji w Internecie, poza tą w Viaplay nie znajdziemy, jednak koszty związane z wykupem pakietu Viaplay możemy wynagrodzić sobie postawieniem tego spotkania po poniższych kursach:

Gdzie oglądać Wolves – Sheffield United?

Mam nadzieję, że ten tekst dostarczył Wam wiedzy na temat tego, gdzie oglądać Premier League. Na obecny moment rozkład praw transmisyjnych wygląda w ten sposób, że 2 mecze na kolejkę pokazywane są na antenie Canal+, natomiast absolutnie wszystkie starcia ligi angielskiej dostępne są do oglądania w serwisie streamingowym Viaplay. To właśnie tam będzie można zobaczyć rywalizację Wolves – Sheffield United na żywo i w 100% legalnie. Życzę zatem jak najlepszego meczu i jak największych emocji przy jego okazji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze