Wolves – Nottingham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.12.2023

Hwang dziękujący kibicom

Gdzie oglądać Wolves – Nottingham? W sobotnie popołudnie angielska Premier League dostarczy nam masy wrażeń, a to za sprawą aż 6 zaplanowanych na ten dzień spotkań. Rywalizacja Wolverhampton z Nottingham być może zainteresuje niektórych kibiców do tego stopnia, że zechcą oni zobaczyć ten mecz na żywo. W poniższym tekście odnajdziecie informacje, gdzie i w jaki sposób znaleźć odpowiednią transmisję z tej rywalizacji. Zapraszam zatem do lektury.

Wolves – Nottingham, transmisja na żywo w TV

Oczywiście nie ma co się oszukiwać i trzeba powiedzieć wprost, że spotkanie Wolves – Nottingham nie będzie największym hitem piłkarskim tego weekendu. Będzie to bowiem batalia dwóch ekip środka stawki, która może mieć spory wpływ właśnie na układ tej strefy tabeli w Premier League. Samo spotkanie na Molineux wystartuje 9. grudnia 2023 roku o godzinie 16:00 polskiego czasu. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, to takowej niestety nie znajdziemy na żadnym legalnym programie telewizyjnym w naszym kraju. A jak wyglądają kursy bukmacherskie na ten mecz?

Wolves – Nottingham: transmisja i stream online za darmo

Skoro nie w telewizji, to gdzie oglądać Premier League i sobotnią batalię Wilków z Nottingham na żywo? Tu z pomocą przychodzi operator, który do końca 2023 roku posiada pełnię praw do pokazywania spotkań angielskiej ekstraklasy. Jest nim oczywiście Viaplay, który posiada w sieci własny serwis streamingowy, na którym z kolei znajdziemy ten i wiele innych meczów Premier League. Niestety jednak za dostęp do takiej usługi ze streamami online trzeba będzie zapłacić, a darmowych alternatyw w przypadku tego konkretnego meczu brakuje.

Gdzie oglądać Wolves – Nottingham?

Wychodzi więc na to, że rywalizację Wolves z Nottingham obejrzymy tylko i wyłącznie w serwisie Viaplay. Nie będzie ona dostępna w żadnym legalnym serwisie za darmo, a w Viaplay cena pakietu wynosi obecnie 55 PLN. Finalnie decyzja odnośnie ewentualnego wykupienia usług zależy tylko i wyłącznie od Was. Ja na koniec zachęcę do zerknięcia na transmisje live u bukmacherów, bo także tam znajdziecie ciekawe spotkania piłkarskie na żywo. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze