Wolves – Luton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.04.2024

Hwang po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Wolves – Luton? W sobotę na poziomie Premier League odbędzie się aż 7 gier, a jedną z nich będzie rywalizacja Wolves z Luton. Jeżeli zastanawiacie się, gdzie oglądać to starcie 35. kolejki Premier League, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje na temat transmisji w TV i streamów online! Zapraszam zatem do sprawdzenia.

Wolves – Luton, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Wolverhampton z Luton to zaledwie jeden z siedmiu meczów, które odbędą się w sobotę w ramach 35. kolejki Premier League. Faworytami meczu będą gospodarze, którzy czekają na przełamanie, a Luton w dwóch poprzednich meczach przegrywał po 1:5. Interesujące nas spotkanie ma rozpocząć się 27. kwietnia 2024 roku o godzinie 16:00 czasu polskiego. Przechodząc do szczegółów transmisji na żywo, niestety nie znajdziemy tego meczu na żadnym kanale w TV. Starcie Wolves – Luton będzie natomiast dostępne w formie streamu online i właśnie do tego tematu przechodzę!

Wolves – Luton: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie oglądać Premier League, jak i to konkretne starcie Wolverhampton z Luton, to mam dobrą informację, ponieważ na polskim rynku znajdziemy wydawcę, który posiada 100% praw transmisyjnych do ligi angielskiej. Mam tu na myśli Viaplay, który w swoim serwisie streamingowym pokazuje absolutnie wszystkie mecze Premier League. Znajdziemy tam zatem również rywalizację Wolves z Luton na żywo. Niestety jednak za miesięczny dostęp do usług Viaplay zapłacić należy uprzednio 55 PLN. A z innej beczki, zerknijcie koniecznie na kursy bukmacherskie wystawione na starcie 35. kolejki:

Gdzie oglądać Wolves – Luton?

Ostatecznie okazuje się zatem, że o ile spotkanie Wolves – Luton będzie w Polsce dostępne do obejrzenia na żywo, o tyle nie znajdziemy żadnej darmowej transmisji. Układ praw do Premier League póki co się nie zmienił i w dalszym ciągu wszystkie spotkania tej ligi znajdziemy w serwisie streamingowym Viaplay. Jeżeli jesteście zainteresowani innymi meczami piłkarskimi na żywo w ten weekend, to polecam rzucić okiem na transmisje bukmacherów. Tymczasem dziękuję już za poświęcone 2 minutki i trzymam kciuki za jak najlepsze widowisko na Molineux Stadium!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze