Wolves – Chelsea: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.12.2023

Enzo Fernandez po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Wolves – Chelsea? W tym roku, nieco wyjątkowo, Premier League zaplanowało jedno spotkanie na 24. grudnia! Będzie to potyczka w ramach 18. kolejki i zestawienie Wolverhampton – Chelsea. Jeżeli przed kolacją wigilijną zechcecie więc jeszcze zasiąść do oglądania tego starcia, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje na temat dostępnych transmisji w TV i streamów online. Zapraszam do ich sprawdzenia.

Wolves – Chelsea, transmisja na żywo w TV

Jeżeli będziecie mieli chwilkę czasu 24. grudnia i jeszcze przed kolacją zechcecie spędzić 2 godziny z angielską Premier League, to właśnie mecz Wolves – Chelsea będzie dostępny do obejrzenia na żywo! Zaplanowany został on na godzinę 14:00 polskiego czasu i jest to pierwszy przypadek od blisko 30 lat, że mecz ligi angielskiej odbywa się w Wigilię. Spotkanie to będzie dostępne do obejrzenia na żywo w TV, co bez wątpienia jest dobrą informacją. Znajdziemy je na Canal+ Sport 2, a poniżej wrzucam aktualne kursy bukmacherskie na niedzielną batalię:

Wolves – Chelsea: transmisja i stream online za darmo

Po za transmisją w TV, istnieją również inne rozwiązania, z pomocą których spotkanie na Molineux Stadium będzie można obejrzeć na żywo! W tym miejscu warto powiedzieć chociażby o streamie online, czyli transmisji na żywo, tyle że pokazywanej w Internecie. Do końca 2023 roku prawa transmisyjne do absolutnie wszystkich meczów ligi angielskiej posiada serwis streamingowy Viaplay i to właśnie na jego antenach znajdziecie rywalizację Wilków z The Blues na żywo! Dodam jednak, że taka usługa nie będzie niestety za darmo, a trzeba będzie zapłacić za nią kilka polskich złotówek.

Gdzie oglądać Wolves – Chelsea?

Niedzielni kibice piłki nożnej często nie wiedzą, gdzie oglądać Premier League. W przypadku tego zestawienia, będziemy mogli wykorzystać 2 opcje i obejrzeć spotkanie Wolves – Chelsea na żywo zarówno w TV, jak i w Internecie! Transmisję telewizyjną znajdziemy bowiem na Canal+ Sport 2, a stream online standardowo zostanie pokazany na platformie streamingowej Viaplay. Ostatecznie wybór należy tylko i wyłącznie do Was, a ja życzę już jak najlepszego spotkania i oczywiście zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze