Gdzie obejrzeć spotkanie Wolves – Chelsea? Już dzisiaj Wolves zagra na własnym stadionie z Chelsea. Z całą pewnością będzie to interesujące starcie, które warto obejrzeć. Goście są tutaj mocnymi faworytami, ale czy uda się im zgarnąć trzy punkty? W obliczu mierzenia się z COVID-19 i kontuzjami trener Tuchel musi podjąć trudne wybory.

Wolves – Chelsea – gdzie oglądać dzisiaj?

Już dziś będziemy świadkami meczu Wolves – Chelsea. To starcie obejrzysz w Canal+ Online i Canal+ Sport. Zapewne obie drużyny będą chciały dać z siebie wszystko i zgarnąć trzy punkty. Przed pierwszym gwizdkiem bliżej tego zdecydowanie są goście. Niżej przedstawiamy sposób, jak możesz otrzymać voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online. Nie zapomnij też sprawdzić, jak działają transmisje live u bukmacherów.

Wolves – Chelsea: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Wolves – Chelsea? Możesz to zrobić bez płacenia za abonament w Canal+ Sport. Postępuj według tej instrukcji:

  1. zarejestruj się w eWinner: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. zaloguj się na konto, zweryfikuj dane w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. ZGŁOŚ SIĘ po voucher na 30 dni do Canal+ Online
  5. wykorzystaj go na stronie Canal+

ewinner voucher canal sport

Wolves – Chelsea: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie będzie transmisja w TV ze spotkania Wolves – Chelsea? W naszym kraju to właśnie Canal+ Sport ma prawa do transmisji. Możesz pobrać np. aplikację na telewizor od Canal+ Online i tam oglądać mecze.

Wolves – Chelsea: stream na żywo online

Gdzie będzie stream na żywo online z meczu Wolves – Chelsea? W Canal+ Online znajdziesz transmisje z tego spotkania, wiec zaopatrz się w voucher, który proponujemy wyżej.

Wolves – Chelsea: zapowiedź meczu

Rywalizacja pomiędzy Wolves, a Chelsea powinna obfitować w wiele goli i ciekawych sytuacji. The Blues na papierze wyglądają na lepszy zespół, ale jednak goście również potrafią zaskakiwać i to dość pozytywnie. Zerknij też na kursy, jakie wystawili bukmacherzy.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 20:19.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Wolves - Chelsea?

Spotkanie Wolves z Chelsea możesz obejrzeć m.in. w Canal+ Sport.

O której Wolves zagra z Chelsea?

Starcie Wolves z Chelsea zaplanowane zostało na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze