Wolves – Brentford: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.02.2024

Pedro Neto po strzeleniu gola

Gdzie oglądać Wolves – Brentford? Po szalenie efektownej wygranej nad Chelsea, ekipa Wolverhampton staje przed kolejnym wyzwaniem, którym tym razem będzie rywalizacja z londyńskim Brentfordem. W tym tekście znajdziecie informacje o transmisji w TV i streamach online, z których można będzie skorzystać i obejrzeć wymieniony wyżej mecz! Zapraszam więc do lektury.

Wolves – Brentford, transmisja na żywo w TV

Sobota z angielską Premier League, jak to zwykle bywa, zapowiada się fenomenalnie! To za sprawą aż siedmiu zaplanowanych na ten dzień meczów. Wśród nich mamy właśnie spotkanie Wolves – Brentford, w którym to powinno paść kilka goli, a sam mecz może być wyrównany i ciekawy! Jego start zaplanowany został na 10. lutego 2024 roku na godzinę 16:00 czasu polskiego. Przechodząc do szczegółów dostępnych transmisji, niestety starcia tego nie znajdziemy na żadnym kanale w TV. Niekiedy mecze Premier League pokazywane są na sportowych kanałach Canal+, jednak w tym przypadku takiej opcji niestety nie będzie.

Wolves – Brentford: transmisja i stream online za darmo

Oprócz transmisji w TV istnieją inne rozwiązania, z pomocą których spotkanie na Molineux Stadium będzie można już obejrzeć na żywo! W tym miejscu warto powiedzieć chociażby o streamie online, czyli transmisji na żywo, tyle że pokazywanej w Internecie. Jeszcze przez pewien czas prawa transmisyjne do absolutnie wszystkich meczów ligi angielskiej posiada serwis streamingowy Viaplay i to właśnie na jego antenach znajdziecie rywalizację Wilków z Brentfordem na żywo! Dodam jednak, że taka usługa nie będzie niestety za darmo, a trzeba będzie zapłacić za nią kilka polskich złotówek. A jak wyglądają aktualne kursy bukmacherów na spotkanie 24. kolejki?

Gdzie oglądać Wolves – Brentford?

Jeżeli dotychczas nie zgłębialiście tematu transmisji z ligi angielskiej, to mam nadzieję, że wiecie już gdzie oglądać Premier League i to konkretne starcie Wilków z Pszczółkami. Mecz ten niestety nie będzie dostępny do obejrzenia w telewizji, jednak w sieci znajdziemy stream online na żywo. Mowa tu o transmisji dostępnej w serwisie streamingowym Viaplay, gdzie znajdziemy również inne spotkania ligi angielskiej na żywo. W tym miejscu dziękuję już za uwagę i życzę możliwie najlepszego starcia na Molineux w najbliższą sobotę!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze