Wolves – Bournemouth: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.04.2024

Max Killman biegnący za piłką

Gdzie oglądać Wolves – Bournemouth? W środę na poziomie Premier League rozegrane zostaną 4 zaległe mecze, a wśród nich znajdziemy między innymi batalię Wolverhampton z Bournemouth. O tym starciu opowiem w poniższym tekście, a dokładniej przedstawię sposoby na obejrzenie tego starcia na żywo! Zapraszam więc do przeczytania o transmisji w TV, jak i streamach online.

Wolves – Bournemouth, transmisja na żywo w TV

Drużyna Wolverhampton szuka przełamania, bo w ogólnym rozrachunku nie wygrała meczu już od 9. marca! Bournemouth również jest po kiepskiej serii, a mianowicie po 3 z rzędu spotkaniach bez zwycięstwa. Bezpośredni mecz na Molineux powinien być zatem wyrównany i zacięty, a jego start zaplanowany został na 24. kwietnia 2024 roku i godzinę 20:45 polskiego czasu. Gdzie oglądać Premier League i to konkretne starcie? Niektóre mecze pokazywane są na żywo w TV, jednak w tym przypadku z tego rodzaju transmisji niestety nie będziemy mogli skorzystać.

Wolves – Bournemouth: transmisja i stream online za darmo

Legalną i bezpieczną możliwością obejrzenia tego starcia jest transmisja internetowa, potocznie zwana streamem online. Samo starcie Wolverhampton z Bournemouth zapowiada się ciekawie i jeśli zechcecie obejrzeć je na żywo, to rozwiązaniem jest właśnie stream online na platformie Viaplay! Ten serwis streamingowy to gwarancja transmisji meczów w Premier League, jednak niestety za dostęp do takiej usługi trzeba będzie dodatkowo dopłacić, a darmowych streamów online w Polsce nie znajdziemy. Obecnie miesięczny dostęp do wszystkich usług w Viaplay kosztuje 55 PLN. A jak na obecną chwilę wyglądają kursy bukmacherów na zaległy mecz angielskiej ekstraklasy?

Gdzie oglądać Wolves – Bournemouth?

Podsumowując zatem ten krótki artykuł, okazuje się, że spotkanie Wolves – Bournemouth na żywo będzie można obejrzeć w Polsce tylko za sprawą jednej platformy. Tą jest Viaplay i to właśnie w tym serwisie streamingowym do końca rozgrywek 2023/24 znajdziemy absolutnie wszystkie spotkania Premier League. Niektóre mecze pokazywane są również w Canal+, jednak w tym przypadku podobnego wyboru nie będziemy mieli. Na koniec polecam zerknąć na transmisje u bukmacherów, gdyż także tam znajdziecie ciekawe spotkania piłkarskie na żywo. Powodzenia i wielu emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze