Wolves – Aston Villa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.05.2023

Diego Costa ustawiający kolegów

Gdzie oglądać Wolves – Aston Villa? Przed tygodniem Aston Villa doznała pierwszej od wielu tygodni porażki, jednak w dalszym ciągu jest to solidny kandydat do zajęcia miejsca w najlepszej szóstce Premier League! Tym razem Matty Cash i spółka zagrają na wyjeździe z ekipą Wolverhampton, a jeżeli nie wiecie, gdzie oglądać to starcie, to poniżej znajdziecie wszystkie informacje na temat transmisji i streamu online z tego starcia!

Wolves – Aston Villa, transmisja na żywo w TV

Starcie na Molineux będzie zaledwie jednym z pięciu sobotnich meczów Premier League! O ile futbol prezentowany przez Wolves nie porywa tłumów, o tyle Aston Villa w ostatnich tygodniach prezentowała kapitalną formę i seryjnie wygrywała mecze, dzięki czemu możemy mówić o jednej z najsilniejszych drużyn Premier League! Jeżeli chcecie więc zobaczyć w akcji Matty’ego Casha i spółkę, to trzeba będzie zarezerwować 2 godziny od godziny 16:00 w sobotę. Transmisji w TV niestety nie znajdziemy, jednak nie oznacza to, że meczu tego nie obejrzymy w Polsce w ogóle!

Wolves – Aston Villa : transmisja i stream online za darmo

W przypadku spotkania Wolves – Brentford, stream online będzie dostępny na żywo i z polskim komentarzem, a wszystko to w pełni legalnie i bezpiecznie! Jedyne czego potrzeba, do skorzystania z takiej możliwości, to aktywne konto w serwisie Viaplay, na którym znajdziecie transmisje internetowe ze wszystkich gier angielskiej ekstraklasy w sezonie 2022/23! Zachęcam również do zerknięcia, gdzie oglądać inne mecze Premier League, a ja poniżej tłumaczę, jak włączyć Wolves – Aston Villa w Viaplay:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Wolves – Aston Villa

Gdzie oglądać Wolves – Aston Villa?

Możliwości na obejrzenie rywalizacji Wolves z Aston Villą jest jeszcze więcej! Jedną z nich jest możliwość zainstalowania na swój telefon aplikacji mobilnej, z poziomu której to również będziecie mogli śledzić zmagania na Molineux Stadium! W tym celu należy odszukać w App Store lub Google Play wspomnianą aplikację, następnie zalogować się na swoje konto i włączyć odpowiedni stream. Całość zajmuje dosłownie chwilę i wymaga jedynie dostępu do sieci! Sprawdźcie też nasze pozostałe transmisje u bukmacherów, a ja życzę Wam już mnóstwa emocji i jak najpłynniejszej transmisji z meczu Wolves – Aston Villa!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze