Gdzie oglądać mecz Wolfsburg – Bayer Leverkusen? Dzisiaj w Bundeslidze czeka nas interesujące spotkanie, w którym Wolfsburg zagra u siebie z Bayerem. Na papierze to goście są faworytami, ale trzeba pamiętać, że do tej rywalizacji podejdą w dość osłabionym składzie, co na pewno jest sporym problemem. Pomimo tego i tak powinni zapewnić nam dobre widowisko!

wolfsburg, bayer, fortuna

Wolfsburg – Bayer Leverkusen, gdzie oglądać

Dzisiaj w ramach 27 kolejki Bundesligi będziemy świadkami meczu Wolfsburg – Bayer Leverkusen. Gospodarze nie są faworytami, ale na własnym boisku mogą sprawić niespodziankę. W końcu rywale przyjadą w osłabionym składzie.

Bayer Leverkusen będzie musiał sobie radzić bez Baumgartlingera, Schicka, czy Wirtza, a więc osłabienia wpływają bezpośrednio na wyjściowy skład tej ekipy. Pomimo tego Bayer i tak ma tyle dużo jakości, że powinien tutaj sięgnąć po komplet punktów.

Wolfsburg – Bayer Leverkusen, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Wolfsburg – Bayer Leverkusen w telewizji? To pytanie, na które zapewne chcesz poznać odpowiedź. Niestety nie będzie to możliwe w tradycyjny sposób, gdyż Viaplay nie posiada swoich kanałów telewizyjnych, a to jedyny podmiot, który ma prawa w naszym kraju. Warto jednak podkreślić, że istnieje inna opcja w postaci Fortuny. Więcej o tym piszemy niżej, gdzie dokładnie opisujemy ten sposób!

Wolfsburg – Bayer Leverkusen, transmisja za darmo

Transmisja online z meczu Wolfsburg – Bayer Leverkusen będzie pokazywana w Fortuna TV, czyli sekcji telewizyjnej od tego bukmachera. Aby uzyskać do niej dostęp trzeba najpierw spełnić kilka warunków, o których więcej piszemy niżej. Nie jest to jednak trudny proces i każdy powinien uzyskać dostęp do tego w zaledwie kilka minut (w zależności od zagranego kuponu). Pamiętaj, że przy okazji dostaniesz bonusy na start!

  1. Zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny kupon (zrób to z zakładem bez ryzyka)
  4. Poczekaj aż będzie rozliczony
  5. Zadbaj o dodatnie saldo na koncie
  6. Oglądaj mecz Wolfsburg – Bayer Leverkusen

Wolfsburg – Bayer Leverkusen, transmisja online

Transmisja online ze spotkania Wolfsburg – Bayer Leverkusen będzie dostępna w aplikacji na smartfony od Fortuny, a także w wersji przeglądarkowej tego bukmachera. Jak więc widać, możliwości jest sporo i każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Pamiętaj też, że w Fortunie jest bonus, który możesz odebrać za rejestrację z kodem ZAGRANIE!

Wolfsburg – Bayer Leverkusen, szanse na zwycięstwo

Bayer Leverkusen podejdzie do starcia z Wolfsburgiem jako faworyt, ale trzeba pamiętać, że zagra na wyjeździe mocno osłabiony. Obraz sytuacji dobrze oddają kursy od bukmacherów:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 21:33.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Wolfsburg - Bayer?

Mecz Wolfsburg - Bayer obejrzysz w Canal+ Sport i Canal+ Online.

O której rozpocznie się mecz Wolfsburg - Bayer?

Spotkanie tych drużyn zaplanowano na godzinę 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze