forBET zakłady bukmacherskie już kolejny sezon będą sponsorem żużlowej drużyny, Włókniarza Częstochowy. Każde wsparcie polskiego sportu cieszy, więc jak najbardziej jako fani rywalizacji i gracze bukmacherki możemy być zadowoleni, że kolejna współpraca na linii zakłady sportowe – klub jest owocna. Sprawdź naszą recenzję legalnego podmiotu, w tekście forBET opinie.

 

Współpraca na linii Włókniarz – forBET. Jakie opinie wzbudza wśród fanów?

forBET już kolejny rok pokazuje, że ze wszystkich legalnych zakładów bukmacherskich najmocniej stawia na żużel. Najlepszym na to dowodem jest wspieranie Włókniarza Częstochowa, będąc sponsorem tytularnym. Dla mieszkańców spod Jasnej Góry od wielu lat wyścigi po owalu są sportem numer jeden. Udowadniają to rok rocznie zapełniając licznie trybuny stadionu. Klub z Częstochowy jest czterokrotnym mistrzem Polski, a w minionym sezonie awansowali do play-off, gdzie nie udało im się zdobyć jakiegokolwiek medalu. Włókniarz mimo, że jest znaną marką w całej Polsce oraz ma liczne wsparcie fanów to nie zawsze miał stabilność finansową, więc posiadanie takiego sponsora jak forBET zakłady bukmacherskie w opinii kibiców i samych działaczy daje pewny spokój i bezpieczeństwo.

Włókniarz Częstochowa z forBETem na sezon 2019Każdego prezesa klubu sportowego cieszy, kiedy partnerzy biznesowi zwiększają zaangażowanie w jego zespół. To pokazuje, że droga rozwoju, którą obraliśmy jest słuszna. Partnerstwo biznesowe z odpowiedzialną firma to klucz do stabilności finansowej klubu, a to z kolei przekłada się na wyniki. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy na najwyższym poziomie właśnie dzięki stabilności jaką osiągnęliśmy w ciągu ostatnich sezonów. Dziś ze spokojem patrzymy w przyszłość i skupiamy się jedynie na kwestiach sportowych. Dalszy rozwój klubu oraz realizacja obranej strategii pozwoli Włókniarzowi na kolejne sezony pełne sukcesów. Jestem przekonany, że przy wsparciu jakie otrzymaliśmy i ciężkiej pracy osiągniemy założone cele, czego sobie, naszemu sponsorowi  i wszystkim naszym sympatykom serdecznie życzę. – powiedział prezes Włókniarza Częstochowa, Michał Świącik.

Na tej współpracy zyska bukmacher, sam klub oraz kibice. Sezon 2019 jest historycznym w historii żużlowej Ekstraligi, ponieważ po raz pierwszy wszystkie mecze bez wyjątku zostaną pokazane na szklanym ekranie. Daje to pewną ekspozycję forBETa w Eleven Sports oraz nSport podczas meczów oglądanych przez setki tysięcy widzów. Sam Włókniarz zyskuje oczywiście w zasileniu budżetu, natomiast kibice chociażby mogą liczyć przed domowymi spotkaniami na strefę fanzone forBET.

O co forBET Włókniarz Częstochowa może walczyć w 2019 roku w mojej opinii?

Od dwóch sezonów piszę analizy i typy na żużlowe zawody, specjalizując się właśnie głównie w Speedway Ekstralidze, na której w sezonie 2018 zrobiłem profit. Dwa lata temu pisałem o wyścigach po owalu na Zagranie, natomiast od minionej kampanii jest to już Bukmachersko. Wskazując przedsezonowe typy wykorzystałem ofertę forBET, gdzie w mojej opinii stawiałem Częstochowę wyżej niż Toruń, za co otrzymaliśmy solidny kurs. Z pewnością dalsza współpraca tego bukmachera z żużlem cieszy, bo to także oznacza ulepszanie oferty na tę dyscyplinę sportu.

Jak widzę forBET Włókniarz Częstochowa w sezonie 2019? Analizując sam skład doszło do dwóch zmian na plus. Najsłabsze ogniwo w seniorskim zestawieniu, Tobiasz Musielak, ustąpił miejsca Pawłowi Przedpełskiemu. Torunian nie ma za sobą dobrego roku, ale wydaje się, że nie może pojechać gorzej niż wychowanek Unii Leszno. Poza tym przy Marku Cieślaku, który lubi Pawła Przedpełskiego, potencjał nowego nabytku Włókniarza może rozbłysnąć. W formacji juniorskiej Gruchalski dostał za partnera Jakuba Miśkowiaka, dla którego będzie to debiut w Ekstralidze. Nastolatek już rok temu został okrzyknięty jako wielki talent i teraz pytanie, czy poradzi sobie z presją. Nie ma wątpliwości, że Częstochowa jest silniejsza niż rok temu… ale jak większość zespołów Ekstraligi. Jedynie znacznych osłabień doznał wicemistrz Polski, Stal Gorzów. Czy to szansa dla Włókniarza na medal? Nie do końca, ponieważ w Zielonej Górze zbudowano swego rodzaju dream-team, który na pewno już nie będzie walczył o utrzymanie. Play-off? Jak najbardziej w zasięgu. Medal? O to może być trudno i nie zdziwi mnie podobny scenariusz jak przed rokiem, czyli forBET Włókniarz Częstochowa na czwartej pozycji. Oczywiście sezon zweryfikuje tę opinię.