Gdzie oglądać mecz Włochy – Węgry? Spotkanie Włoch z Węgrami będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go, więcej o tym piszemy niżej. Włosi są faworytami w tym starciu, ale czy wygrają? Ostatnio nie prezentowali się najlepiej, więc teraz mają okazję się odkuć. Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie!
Fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Włochy – Węgry, gdzie oglądać

We wtorek rozegrane zostaną kolejne spotkania w Lidze Narodów, a jednym z nich będzie starcie Włochy – Węgry. Włosi są faworytami w tym starciu, co zresztą widać po kursach bukmacherskich, ale to wcale nie oznacza, że Węgry nie mają tutaj szans. Kto tutaj wygra i zgarnie komplet punktów? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym zespołom, a niżej piszemy o tym, gdzie oglądać mecz Włochy – Węgry!

Włochy – Węgry, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV ze spotkania Włochy – Węgry prawdopodobnie będzie puszczona w Polsat Sport, ale mamy dla Ciebie świetną alternatywę, gdyż starcie pomiędzy tymi ekipami będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go, a te z kolei posiada swoją aplikację na TV, z której możesz skorzystać na urządzeniu z systemem Smart TV. W jaki sposób możesz odpalić starcie tych ekip w Polsacie? O tym piszemy niżej!

Włochy – Węgry, transmisja na żywo za darmo

Transmisja za darmo ze spotkania Włochy – Węgry będzie dostępna za free w Polsat Box Go po tym, jak spełnisz pewne warunki, jakie stawia Fuksiarz. Te są bardzo proste i nie powinno to stanowić problemu, szczególnie że przygotowaliśmy specjalną instrukcję, według której możesz działać:
  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać minimum 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher do Polsat Box Go
  4. Oglądaj mecz Włochy – Węgry
U bukmacherów za rejestrację z naszym kodem promocyjnym dostaniesz specjalne bonusy bukmacherskie, a grając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania!

Włochy – Węgry, transmisja online

Transmisja online z meczu Włochy – Węgry będzie puszczona nie tylko w aplikacji na TV od Polsat Box Go, ale także na stronie internetowej tej platformy oraz w aplikacji na telefony z systemem Android lub iOS, więc każdy powinien bez problemu móc odpalić sobie to starcie.

Włochy – Węgry, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Włochy – Węgry możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali na nie polscy operatorzy. Po ich ofercie widać, że dają większe szanse gospodarzom:
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 17:52.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Włoch z Węgrami?

Starcie Włoch z Węgrami będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Włochy zagrają z Węgrami?

Włochy zmierzą się z Węgrami już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze