Włochy – Turcja: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.06.2024

Włochy - Turcja gdzie oglądać

Włochy – Turcja: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Przed nami kilka interesujących spotkań towarzyskich. W jednym z nich naprzeciw siebie staną reprezentacje, które już za dwa tygodnie rozpoczną zmagania na Euro 2024. Faworytem pojedynku są oczywiście gospodarze, ale czy potwierdzą to na placu boju? Jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Włochy – Turcja, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Włochy – Turcja na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Włochy – Turcja? Prawa do najciekawszych spotkań międzynarodowych posiada w naszym kraju Polsat Sport i to właśnie tam należy spodziewać się opisywanego sparingu. Oznacza to, że jeśli chcesz zobaczyć to widowisko, to musisz posiadać wykupiony pakiet we wspomnianej stacji. Konkretnie mecz Włochów z Turkami możesz śledzić w Polsacie Sport 2. A pojedynek ten odbędzie się we wtorek, 4 czerwca o 21:00.

Włochy – Turcja gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Włochy – Turcja będziesz mógł też zobaczyć w internecie. Warto zaznaczyć, że żaden z bukmacherów nie posiada praw do pokazywania spotkań międzynarodowych, jednak z ciekawą opcją wychodzi Polsat Box Go, czyli internetowa platforma Polsatu. To właśnie tam będziesz mógł śledzić wszystkie najciekawsze pojedynki międzynarodowe w najlepszej jakości. Natomiast jeśli interesują Cię już typy na Euro 2024, to znajdziesz je niebawem na naszej stronie internetowej.

Kursy na wynik 1X2 w meczu Włochy - Turcja
Betclic
1.60
Włochy
4.00
Remis
5.40
Turcja
Zagraj!

Gdzie oglądać Włochy – Turcja?

Jeśli już wiesz gdzie oglądać Włochy – Turcja, to warto przyjrzeć się temu, co można znaleźć wśród transmisji live u bukmacherów na rynku, chociażby w Betclic TV czy STS TV. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie, ale nie tylko, bowiem możesz śledzić również streamy z NBA czy NHL czy wiele spotkań siatkarskich i tenisowych.

Zaloguj się aby dodawać komentarze