Włochy – Szwajcaria: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 12.11.2021

Insigne w trakcie meczu Włochów
Podczas tej przerwy reprezentacyjnej będziemy świadkami kilku interesujących spotkań, a jednym z nich z całą pewnością jest mecz pomiędzy Włochami, a Szwajcarią. Zdaniem bukmacherów faworytami w tym starciu będą gospodarze. Czy podopieczni Manciniego zdobędą trzy punkty? Sprawdź, gdzie będzie transmisja w TV oraz stream online!

Włochy – Szwajcaria – gdzie oglądać dzisiaj?

Aktualnie trwa przerwa na mecze reprezentacji, które rywalizują o miejsca na mistrzostwach świata. Do końca eliminacji pozostały zaledwie dwie kolejki i większość drużyn może być już pewna awansu lub co najmniej baraży. W tym gronie są Włosi i Szwajcarzy, którzy mają po 14 punktów. Bezpośrednie starcie między tymi ekipami może więc decydować o tym, kto awansuje bezpośrednio, a kto będzie walczył w barażowych meczach.

Sprawdź, gdzie obejrzeć stream online z meczu Włochów ze Szwajcarią. Zerknij też na nasze typy dnia, z którymi możesz obstawiać to starcie.

Włochy – Szwajcaria: gdzie oglądać za darmo?

Spotkanie pomiędzy Włochami, a Szwajcarią nie będzie streamowane za darmo. Za dostęp do Polsat Box Go trzeba zapłacić nawet kilkadziesiąt złotych. Jest jednak sposób na ominięcie tego, do którego właśnie przejdziemy.

Włochy – Szwajcaria: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Transmisję z meczu Włochów ze Szwajcarią będzie także dostępna w TV. Tutaj właśnie przychodzimy ze sposobem zdobycia dostępu do Polsatu na 30 dni.

  1. załóż konto z linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. zaloguj się na konto
  4. odbierz bonus w Fuksiarzu
  5. wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin (możesz tymi środkami obstawiać)
  6. na e-mail dostaniesz voucher na 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go (da dostęp do portalu na 30 dni)
  7. podbierz aplikację na TV od Polsat Box Go i oglądaj spotkanie

fuksiarz transmisja tv

Włochy – Szwajcaria: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online ze spotkania Włochów ze Szwajcarią? Tutaj warto wspomnieć, że Polsat Box Go działa także na telefonach komórkowych. Wystarczy pobrać aplikację na iOS lub Androida i zalogować się na konto.

Włochy – Szwajcaria: zapowiedź meczu

Spotkanie Włochów ze Szwajcarią będzie bardzo ważne, bo tutaj obie drużyny grają o bezpośredni awans na mistrzostwa świata. Dlatego też warto o tym pamiętać, gdy będzie się wybierać najlepsze typy.

Zdjęcie: SPORTPHOTO24/SIPA/PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Włochów ze Szwajcarią?

Spotkanie tych ekip będzie pokazane w Polsat Box Go.

Kto jest faworytem w meczu Włochy - Szwajcaria?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają Włosi.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze