Gdzie oglądać mecz Włochy – Niemcy? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś. Właśnie o tym piszemy niżej, gdzie dokładnie tłumaczymy kwestię związane z transmisją w TV. Która z ekip tutaj zgarnie komplet punktów i dobrze rozpocznie rywalizację w Lidze Narodów? Odpowiedź na to pytanie poznamy dzisiaj wieczorem!

fuksiarz, polsatbox

Włochy – Niemcy, gdzie oglądać

W Lidze Narodów w dywizji A czekają nas dzisiaj bardzo ciekawe spotkania. Jednym z nich będzie starcie Włochy – Niemcy, czyli dwóch absolutnie topowych drużyn z Europy, które ogląda się z wielką przyjemnością. Faworytami są goście, co nie dziwi nas, bo Włosi ostatnio wyglądali fatalnie na tle Argentyny i trudno się spodziewać, żeby ich gra miała się odmienić w zaledwie trzy dni. Na pewno spotkanie z Niemcami będzie bardzo ciekawe, więc sprawdź, gdzie je oglądać!

Włochy – Niemcy, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Włochy – Niemcy w TV? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to jesteś w dobrym miejscu. Mamy dla Ciebie świetną informację, bo taką możliwość dostaniesz m.in. w Polsat Box Go oraz w Polsat Sport Extra. Co trzeba zrobić, żeby obejrzeć spotkanie z udziałem gwiazd obu ekip bez płacenia za abonament sportowy? To tłumaczymy w kolejnym akapicie, gdzie znajdziesz niezbędne informacje!

Włochy – Niemcy, transmisja za darmo

Aby obejrzeć transmisję online za darmo z meczu Włochy – Niemcy musisz zarejestrować się w Fuksiarzu. To kluczowa kwestia, której nie da się przeskoczyć. Trzeba jednak podkreślić, że za założenie konta u tego operatora możesz odebrać specjalne bonusy. Sam voucher z kolei zgarniesz w ten sposób:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać minimum 50 PLN
  3. Odbierz voucher

Transmisje live u bukmacherów często pozwalają nam oglądać spotkania za darmo. Tym razem jest nieco inaczej, bo musimy odebrać voucher na zewnętrzną platformę, ale i tak nie musimy przynajmniej płacić abonamentu!

Włochy – Niemcy, transmisja online

Sporo osób się zastanawia, czy będzie transmisja online z meczu Włochy – Niemcy do obejrzenia np. na telefonach. Tutaj także mamy dobra wiadomość, bo taką możliwość dostaniesz w Polsat Box Go, a dokładnie to w dedykowanej aplikacji na smartfony. Ta działa zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS, więc jak dobrze widzisz, niewiele potrzeba, aby odpalić stream online ze spotkania Włochy – Niemcy!

Włochy – Niemcy, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu Włochy – Niemcy warto zerknąć na kursy, które są dostępne u bukmacherów. W ich ofercie można znaleźć interesujące zakłady np. na rynek 1X2, a obstawiając je zwiększysz swoje emocje z oglądania spotkania tych drużyn. Patrząc na ofertę widzimy, że Niemcy są tutaj faworytami. Czy uda się im wykorzystać swoje atuty?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 00:42.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Włochy - Niemcy?

Spotkanie Włoch z Niemcami będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Włochy zagrają z Niemcami?

Starcie Włoch z Niemcami zaplanowane zostało na godzinę 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze