Włochy – Macedonia Północna: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.11.2023

El Shaarawy prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Włochy – Macedonia Północna? W piątkowy wieczór kibiców piłkarskich czeka kolejna porcja emocji piłkarskich związanych z meczami reprezentacji narodowych. W akcji zobaczymy chociażby Włochów, którzy na swoim terenie podejmą zespół Macedonii Północnej. O tym spotkaniu powiem więcej w poniższym tekście, a dokładniej rzecz ujmując, wyjaśnię gdzie i w jaki sposób obejrzeć ten mecz na żywo. Zapraszam więc do lektury.

Włochy – Macedonia Północna na żywo w TV

W skutek kilku wpadek, reprezentacja Włoch mocno skomplikowała swoją sytuację i wciąż nie może być pewna awansu na Euro. Na kolejne potknięcia nie ma już miejsca i spotkanie z Macedonią Północną zwyczajnie trzeba wygrać. Sam mecz zaplanowany został na najbliższy piątek, a zatem rozpocznie się 17. listopada 2023 roku o godzinie 20:45 polskiego czasu. Z transmisją w naszym kraju nie będzie najmniejszego problemu i dostępna będzie chociażby ta w TV. Znajdziemy ją na kanale Polsat Sport 3, jednak nie jest to jedyne legalne źródło. Sprawdźcie koniecznie kursy na to starcie, a ja przechodzę do streamów online!

Włochy – Macedonia Północna: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Prawa do pokazywania gier eliminacji Mistrzostw Europy posiada oczywiście telewizja Polsat i w celu obejrzenia meczu Włochy – Macedonia Północna, skorzystać będzie można również z serwisu Polsat Box Go. Nadmienić jednak trzeba, że ów dostęp do serwisu będzie dodatkowo płatny. Darmową alternatywą jest natomiast stream online u jednego z bukmacherów, a dokładniej w Betclic TV. Tam wspomnianą transmisję znajdziemy na żywo i za darmo, a poniżej dokładnie tłumaczę w jaki sposób:

  1. Załóż konto u bukmachera Betclic, klikając tutaj.
  2. Podczas rejestracji koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Dokonaj pierwszego depozytu na swoje konto.
  4. Mając środki na koncie, znajdź mecz Włochy – Macedonia Północna i ciesz się transmisją na żywo!

Gdzie oglądać Włochy – Macedonia Północna?

Niejako podsumowując ten krótki artykuł, rywalizację Włochów z Macedończykami obejrzeć można będzie na kilka sposobów. Dostępna będzie bowiem transmisja w TV, o której pisałem wyżej, jednak skorzystać będzie się dało również ze streamów online. Ten darmowy zostanie pokazany u bukmachera Betclic i osobiście wybrałbym właśnie tę opcję. Ciekawe spotkania na żywo znajdziecie również w STS TV, a ja życzę już jak największych emocji przy oglądaniu meczu Italii z Macedonią!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze