Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać mecz Włochy – Macedonia Północna, albo czy będzie transmisja w TV? Jeżeli należysz do tego grona, to dobrze się składa, bo transmisja z tej rywalizacji będzie pokazana w Polsat Box Go. Co zrobić, jak nie masz dostępu? To akurat dokładnie tłumaczymy niżej!

baner od fuksiarza z voucherem do polsat box go

Włochy – Macedonia Północna dzisiaj, gdzie oglądać

Spotkanie Włochy – Macedonia Północna na papierze wygląda na bardzo ciekawe, ale czy takie też będzie w rzeczywistości? Gospodarze to mocni faworyci, którzy swoją dobrą formę z poprzednich spotkań muszą przełożyć na to starcie, jeżeli chcą grać na mistrzostwach świata. Macedonia Północna teoretycznie to underdog, ale może tutaj nas zaskoczyć, o ile zagra odważniej, a Włosi popełnią błędy. Kursy bukmacherskie jednak na to nie wskazują, o czym warto pamiętać. Gdzie oglądać mecz Włochy – Macedonia Północna? To spotkanie zostanie puszczone w Polsat Sport Premium 2.

Włochy – Macedonia Północna, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby obejrzeć mecz Włochy – Macedonia Północna w telewizji. Dzięki aplikacji na TV od Polsat Box Go będzie to możliwe. Ta platforma transmituje starcia pierwszej ligi, a jak ktoś ma Smart TV to może ją odpalić właśnie na dużym ekranie. Jeżeli masz sportowe kanały od Polsatu, to transmisję będziesz mógł znaleźć w Polsat Sport.

Włochy – Macedonia Północna, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Włochy – Macedonia Północna, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem. Razem z tym bukmacherem dajemy Ci propozycję zgarnięcia voucheru na 30 dni do Polsat Box Go. Jak otrzymać taki prezent? W ten sposób:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  3. Odbierz voucher

Włochy – Macedonia Północna, transmisja online

Transmisja online z meczu Włochy – Macedonia Północna odbędzie się o godzinie 20:45. To właśnie wtedy usłyszymy pierwszy gwizdek sędziego Turpina. Warto wspomnieć także, że Polsat Box Go ma swoją aplikację na telefony, a także wersję przeglądarkową, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dzięki transmisjom live u bukmacherów można odpalić także inne spotkania za darmo, więc warto sprawdzić takie rozwiązania!

Włochy – Macedonia Północna, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Włochy – Macedonia Północna, to zobacz jeszcze, jakie są kursy. Włochy podejdą do tej rywalizacji jako faworyt. Na papierze to o wiele lepsza ekipa, ale czy to wykorzysta w spotkaniu?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 19 maja 2022 22:40.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Włochy - Macedonia Północna?

Spotkanie tych drużyn będzie puszczone jedynie w Polsat Sport Premium 2.

O której Włochy zagrają z Macedonią?

Włochy zmierzą się z Macedonią już o godzinie 20:45!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze