Włochy – Bośnia i Hercegowina: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.06.2024

Gianluca Mancini

Gdzie oglądać mecz Włochy – Bośnia i Hercegowina? Jednym z niedzielnych meczów towarzyskich będzie starcie Włoch z Bośnią i Hercegowiną. Masz ochotę prześledzić to spotkanie? Sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream online.

Włochy – Bośnia i Hercegowina, transmisja na żywo w TV

Mecz Włochów z Bośnią rozegrany zostanie w niedzielę 9 czerwca 2024 na Stadio Carlo Castellani w Empoli. Zespół gospodarzy przygotowuje się do Euro 2024, podczas gdy Bośnia nie jedzie na ów turniej, a na dodatek ostatnio jest w słabej formie. Naturalnymi faworytami będą więc tutaj piłkarze włoscy. Chcesz obejrzeć to starcie? Jego transmisję znajdziesz w Polsat Sport 3.

Kursy na wygraną lub remis w meczu Włochy - Bośnia i Hercegowina
STS
1
1,25
X
5,70
2
11,50
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Włochy – Bośnia i Hercegowina: transmisja i stream online za darmo

Stream online tej rywalizacji, dostępny będzie także w Polsat Box Go, gdzie znajdziesz transmisje internetowe wybranych meczów towarzyskich. Jeśli natomiast chciałbyś mieć szerszy wybór meczów do oglądania z różnych dyscyplin sportu, sprawdź bogatą ofertę transmisji u bukmacherów.

Gdzie oglądać Włochy – Bośnia i Hercegowina?

Mecz Włochy – Bośnia obejrzysz w Polsat Box Go. Masz ponadto swoje typy na ten mecz i chcesz je obstawić? W STS znajdziesz bogatą ofertę zakładów, a jeśli nie masz jeszcze tam konta, możesz skorzystać z atrakcyjnego zakładu bez ryzyka dla nowych graczy. Aby go odebrać, załóż konto z kodem ZAGRANIE, zrób depozyt i zagraj pierwszy kupon, a jeśli nie trafisz, otrzymasz zwrot na depozyt. Maksymalna kwota kuponu objęta promocją to 100 PLN. Zachęcam jeszcze do regularnego sprawdzania dostępnych na naszym portalu typów na Euro 2024.

sts zakład bez ryzyka

Obrazek w tle: fot. Massimo Paolone/LaPresse/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze