Gdzie oglądać Włochy – Anglia? W ostatnich latach regularnie oglądaliśmy potyczki Anglików z Włochami. Najbardziej pamiętnym przykładem jest oczywiście finał Euro 2020. Już dziś obie reprezentacje po raz kolejny zmierzą się ze sobą – tym razem w Lidze Narodów. Jeśli chciałbyś obejrzeć to starcie na żywo, to z poniższego artykułu dowiesz się wszystkiego o dostępnych transmisjach i streamach online. Zapraszam do sprawdzenia.

Spotkanie Anglików z Włochami, podobnie jak inne, najciekawsze mecze Ligi Narodów, zostanie pokazane na platformie Polsat Box Go. Wykorzystując naszą współpracę z bukmacherem Fuksiarz, prócz dostępu do transmisji z tego starcia, otrzymasz też bonus od wspomnianego bukmachera! W jaki sposób się zarejestrować?

  1. Załóż konto z następującego linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj konto w przeciągu tygodnia
  4. W tym czasie zagraj jakikolwiek kupon
  5. Skorzystaj z czatu i zapytaj o Polsat Box Go
  6. Gdy dostaniesz voucher, aktywuj go na portalu Polsatu
Fuksiarz, polsatbox

Włochy – Anglia, transmisja na żywo w TV

Oferta przedstawiona wyżej jest najlepszym i najprostszym rozwiązaniem, by na żywo śledzić poczynania piłkarzy w Lidze Narodów. Spotkanie Włochów z Anglikami rozpocznie się o godzinie 20:45, a obejrzeć je będzie można, wykorzystując naszą współpracę z bukmacherem Fuksiarz, który daje dostęp do programów Polsat Box Go!

Włochy – Anglia: transmisja i stream online za darmo

Powyżej dokładnie opisałem w jaki sposób zdobyć dostęp do pakietu Polsat Box Go, a więc również do wszystkich, najciekawszych spotkań Ligi Narodów – jest to możliwe dzięki naszej współpracy z bukmacherem Fuksiarz. Bukmacher ten, podobnie jak inni, dostępni na polskim rynku, oferuje szereg ciekawych bonusów dla nowych graczy – tu znajdziesz całe zestawienie promocji i prezentów, za które możesz obstawić mecz Włochów z Anglikami!

Gdzie oglądać Włochy – Anglia?

Pakiet Polsat Box Go jest nieodłącznie związany z możliwością oglądania meczów, gdziekolwiek jesteś! I tak spotkanie Włochów z Anglikami zobaczyć możesz na swoim telefonie z systemem Android lub IOS, ale również na komputerze, czy telewizorze z funkcją SMART! Jak więc widzisz, warto zarejestrować się u bukmachera Fuksiarz i odebrać dostęp do sportowych kanałów Polsat Box Go! Warto sprawdzić również dostępne transmisje u legalnych, polskich bukmacherów. Miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze