Włochy – Albania: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 15.06.2024

Włochy - Albania gdzie oglądać

Włochy – Albania: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W najbliższą sobotę odbędą się trzy spotkania świeżo rozpoczętego Euro 2024. W jednym z pojedynków naprzeciw siebie stanie obecny mistrz Europy, który podejmie 66. drużynę rankingu FIFA. I tak naprawdę każdy inny wynik niż zwycięstwo ekipy Spalettiego będzie tutaj niespodziankę. A jeśli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Włochy – Albania, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Włochy – Albania na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Włochy – Albania na żywo? Nie powinno dziwić, że całe Euro 2024 będziesz mógł oglądać na żywo w TVP. Wszystkie pojedynki pokażą zarówno główne stacje, jak TVP 1, ale również i sportowy kanał Telewizji Polskiej. Wystarczy więc posiadać jakąkolwiek kablówkę i telewizor, aby oglądać niemiecki turniej.

Włochy – Albania gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Włochy – Albania oczywiście również zobaczysz w sieci. Z taką opcją wychodzi TVP Sport, gdzie tak naprawdę możesz liczyć na transmisje z wszystkich 51 meczów trwającego już Euro 2024. Wystarczy wejść na stronę internetową stacji i wybrać spotkanie, które zobaczysz na żywo z komentarzem oferowanym również w TV. A pojedynek ten odbędzie się w sobotę, 15 czerwca o 21:00.

Kursy na wynik 1X2 w meczu Włochy - Albania
Superbet
1.40
Włochy
4.75
Remis
8.50
Albania
Zagraj!

Gdzie oglądać Włochy – Albania?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Włochy – Albania, to dobrze jest pochylić się również nad transmisjami live u bukmacherów na polskim rynku. Znajdziesz u nich dostęp do wielu interesujących dyscyplin, jak siatkówka, tenis czy hokej. Oczywiście przeważa piłka nożna i najlepsze ligi europejskie. Warto jednak wspomnieć też o promocji, na którą mogą liczyć nowi gracze w Superbet z okazji opisywanego spotkania. Na każdego, kto założy konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE i wpłaci przynajmniej 50 PLN czeka boost kursowy 100.00 na wygraną Włochów. Wystarczy wtedy postawić zakład SOLO za przynajmniej 2 PLN na ich zwycięstwo, a jeśli ta sztuka im się powiedzie, to zgarniesz dodatkowe 200 PLN!

baner na Włochy - Albania, Superbet

Zaloguj się aby dodawać komentarze