Wisła Puławy – Ruch Chorzów: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV, stream online na żywo (27.04.2022)

zawodnicy ruchu chorzów

W sobotę w drugiej lidze będziemy mogli obejrzeć rywalizację Wisła Puławy – Ruch Chorzów. To ciekawe spotkanie, które będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online. Więcej o tym piszemy niżej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Wisła zagra z Ruchem

baner od ewinner na canal+ online

Wisła Puławy – Ruch Chorzów, gdzie oglądać

W środę Wisła Puławy zagra z Ruchem Chorzów w ramach 30 kolejki drugiej ligi. W tym spotkaniu ewidentnie to Niebiescy są mocnymi faworytami, co widać właśnie m.in. po kursach u operatorów, ale zdecydowanie nie można powiedzieć, że Puławy są bez szans. Na pewno mogą tutaj powalczyć o komplet punktów. Kto wygra to starcie? Odpowiedź poznamy wieczorem, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać mecz Wisła Puławy – Ruch Chorzów!

Wisła Puławy – Ruch Chorzów, transmisja na żywo w TV

Transmisję na żywo w TV z drugiej ligi czasami są prowadzone w TVP SPORT, ale w przypadku spotkania Wisła Puławy – Ruch Chorzów transmisja będzie w Canal+ Online. Możesz od tej TV pobrać aplikację na telewizor i w niej odpalić rywalizację tych drużyn. Jeżeli nie masz dostępu do Canal+ Online, to niżej pokażemy Ci, jak go zdobyć.

Wisła Puławy – Ruch Chorzów, transmisja na żywo za darmo

Mecz Wisła Puławy – Ruch Chorzów będzie do obejrzenia na internetowej platformie Canal+ Online. Jak chcesz oglądać Ruch Chorzów, to odbierz voucher do Canal+ i w kanałach online tej stacji obserwuj spotkanie Niebieskich z Sokołem.

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się po voucher na czat gracza

W przerwie tego spotkania możesz zerknąć także na to, jak działają transmisje live u bukmacherów i dzięki temu odpalić także inne rywalizacje, które warto będzie obejrzeć.

Wisła Puławy – Ruch Chorzów, transmisja online

Początek transmisji online przewidziano na godzinę 18:00. W internecie będzie dostępna transmisja z rywalizacji pomiędzy tymi ekipami. Canal+ Online świetnie działa w aplikacji mobilnej, a z niej możesz skorzystać, gdy masz urządzenie z systemem Android lub iOS, więc możliwości jest sporo. Potrzebujesz do tego sprawnego internetu, który zapewni Ci połączenie z platformą od tego operatora.

Wisła Puławy – Ruch Chorzów, szanse na zwycięstwo

Piłka nożna w naszym kraju jest bardzo popularna, więc nic dziwnego, że zakłady bukmacherskie często przygotowują ciekawą ofertę. Tak samo jest w przypadku meczu Wisła Puławy – Ruch Chorzów, który będziesz mógł obstawić m.in. w eWinner, czy u innych operatorów. Grając zakłady zwiększysz swoje emocje z oglądania!

fot. pressfocus

Gdzie oglądać spotkanie Wisła Puławy - Ruch Chorzów?

Mecz Wisła Puławy - Ruch Chorzów będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

O której Wisła Puławy zagra z Ruchem Chorzów?

Starcie Wisły z Ruchem zaplanowano na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze