Wisła Puławy – ŁKS 2 Łódź: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 28.07.2023

Piłkarze Wisły Puławy w walce o piłkę

Gdzie oglądać Wisła Puławy – ŁKS 2 Łódź? Jednym z najciekawszych meczów 2. kolejki eWinner 2. Ligi będzie starcie Wisły Puławy z rezerwami Łódzkiego Klubu Sportowego. Goście jako beniaminek mogą w rozgrywkach namieszać, natomiast gospodarze mają ambicję, by powalczyć o awans. Czy mecz ten będzie szerzej dostępny do oglądania i gdzie znaleźć transmisję? Zapraszam do sprawdzenia.

Wisła Puławy – ŁKS 2, transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem, mecz Wisła Puławy – ŁKS 2 będzie jednym z ciekawszych bojów 2. kolejki eWinner 2. Ligi. Mecz ten zapowiada się znakomicie z uwagi na wysoki poziom obu ekip i ambicje każdej z nich. Wisła w pierwszej kolejce pokonała Chojniczankę 1:1, natomiast rezerwy ŁKS-u zremisowały z Pogonią Siedlce. Opisywany mecz odbędzie się już w piątek, 28. lipca 2023 roku o godzinie 18:00, jednak transmisji w TV nie znajdziemy niestety na żadnym kanale.

Wisła Puławy – ŁKS 2, transmisja i stream online na żywo

Z meczami eWinner 2. Ligi nie jest łatwo, jeśli mowa o transmisjach. Jedno spotkanie na kolejkę jest co prawda pokazywane w TVP Sport, jednak w tym przypadku nie będziemy mogli śledzić rywalizacji w Puławach u tego operatora. Sprawdzoną i legalną opcją jest natomiast zainstalowanie aplikacji eWinner na swój smartfon. Po ściągnięciu takiej aplikacji wystarczy założyć konto i wówczas będziemy mogli cieszyć się streamem online z omawianej batalii. A jak na obecny moment wyglądają kursy bukmacherskie na to starcie?

Gdzie oglądać Wisła Puławy – ŁKS 2?

Zdążyłem już napisać, iż transmisje z meczów eWinner 2. Ligi nie są szerzej dostępne. W przypadku rywalizacji Wisły z rezerwami ŁKS-u niestety nie będziemy mogli skorzystać z transmisji w TVP Sport, a jedynym wyjściem będzie obejrzenie tego starcia w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner. Wszystko wskazuje jednak na to, że sam mecz będzie zaciętym i wyrównanym widowiskiem. Oby faktycznie tak się stało i obyśmy byli świadkami wielkich emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze