Gdzie oglądać mecz Wisła Puławy – KKS Kalisz? Czy będzie transmisja w TV z tego starcia? Na te pytania postaramy się dokładnie odpowiedzieć niżej, gdzie dokładnie to tłumaczymy. Wisła Puławy na papierze jest faworytem, bo zagra u siebie, jednak nie może zlekceważyć rywali, jeżeli chce marzyć o kolejnych trzech punktach.

ewinner, baner, canal online

Mecz Wisła Puławy – KKS Kalisz dzisiaj, gdzie oglądać

Wisła Puławy w sezonie 2021/2022 nie gra wcale najgorzej, ale daleko jej do optymalnej formy. Po 22 kolejkach ma na koncie zaledwie 29 punktów i nie radzi sobie zbyt dobrze w ostatnim czasie. Do TOP 6 brakuje jej zaledwie sześciu punktów, więc jest o co grać.

KKS Kalisz broni się przed spadkiem i po 22 kolejkach ma siedem punktów więcej niż 15 GKS Bełchatów. To jednak wcale nie oznacza, że są pewni utrzymania, bo do rozegrania pozostało jeszcze 12 kolejek.

Wisła Puławy – KKS Kalisz, transmisja na żywo w TV

Jeżeli chcesz obejrzeć mecz Wisła Puławy – KKS Kalisz w telewizji, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. To spotkanie zostanie pokazane w TVP SPORT, a także w Canal+ Online, o czym piszemy więcej niżej.

Wisła Puławy – KKS Kalisz: transmisja na żywo za darmo

Canal+ Online to platforma streamingowa od Canal+. Teoretycznie jest to płatne rozwiązanie, ale w praktyce, to razem z eWinnerem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu. Jak zdobyć takie coś? To akurat jest bardzo proste:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza
  6. Odbierz voucher

Wisła Puławy – KKS Kalisz, transmisja online

Transmisja online z meczu Wisła Puławy – KKS Kalisz będzie puszczona w kilku miejscach, a warto przypomnieć, że przecież możesz skorzystać z aplikacji na telefon, czy wersji przeglądarkowej. W przerwie spotkania możesz sprawdzić m.in. zdrapki online i zapewnić sobie dodatkowe emocje!

Wisła Puławy – KKS Kalisz, szanse na zwycięstwo

Zdaniem polskich operatorów większe szanse na zwycięstwo ma Wisłą Puławy. Dobrze to widać po kursach bukmacherskich, które wystawili operatorzy.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 23:30.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Wisła Puławy - KKS Kalisz?

Spotkanie Wisła Puławy - KKS Kalisz będziesz mógł obejrzeć w TVP SPORT oraz Canal+ Online.

Jak oglądać za darmo mecz Wisła Puławy - KKS Kalisz?

Załóż konto w eWinner, odbierz voucher do Canal+ Online i oglądaj mecz Wisła Puławy - KKS Kalisz!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze