Gdzie oglądać mecz Wisła Płock – Śląsk Wrocław? To spotkanie będzie pokazane w Canal+ Sport oraz Canal+ Online – szczegóły znajdziesz niżej! Co zrobić, żeby obejrzeć to starcie bez płacenia za abonament sportowy? Wszystko dokładnie tłumaczymy niżej, gdzie wszystkiego się dowiesz na ten temat, a na pewno warto się tym zainteresować!

ewinner, baner, canal online

Wisła Płock – Śląsk Wrocław, gdzie oglądać

Wisła Płock do spotkania ze Śląskiem Wrocław podejdzie jako faworyt. Gospodarze teoretycznie mają więcej argumentów po swojej stronie, ale jeszcze musi się to przełożyć na ich dyspozycję, a to wcale nie będzie takie proste. Wisła gra w kratkę, chociaż teraz ma akurat dwie wygrane z rzędu. Śląsk z kolei przeplata remisy z porażkami, więc nie jest w najlepszej sytuacji. Spotkanie tych ekip będzie pokazane w kanałach sportowych Canal+, a więcej informacji o tym znajdziesz niżej, gdzie dokładnie to tłumaczymy.

Wisła Płock – Śląsk Wrocław, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Wisła Płock – Śląsk Wrocław będzie do obejrzenia w kilku miejscach. Wszystko przez to, że Canal+ zadbało o to, aby transmitować Ekstraklasę na jak największej liczbie kanałów, dzięki czemu więcej osób ma dostęp do transmisji online z naszej rodzimej ligi. Rywalizacja tych ekip zostanie pokazana w:

  • Canal+ Sport 3
  • Canal+ Sport
  • Canal+ Online (aplikacja na telewizor)

W każdym z tych miejsc będziesz mógł obejrzeć spotkanie tych drużyn. Warto jednak wspomnieć, że dzięki jednemu z bukmacherów, a dokładnie to eWinnerowi, możesz zgarnąć voucher do Canal+ Online i odpalić to starcie bez opłat!

Wisła Płock – Śląsk Wrocław, transmisja za darmo

Transmisja za darmo z meczu Wisła Płock – Śląsk Wrocław jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zarejestrować się w eWinner i spełnić kilka warunków, a dzięki temu odbierzesz voucher do Canal+ Online i będziesz mógł obejrzeć starcie tych ekip bez opłat.

  • Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  • Wpisz kod ZAGRANIE
  • Zagraj dowolny kupon
  • Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  • Zgłoś się na czat gracza po voucher

Wisła Płock – Śląsk Wrocław, transmisja online

Gdzie oglądać mecz Wisła Płock – Śląsk Wrocław przez internet? Transmisja online z tego starcia będzie pokazywana w Canal+ Online, a dokładnie to w aplikacji na telefony oraz przeglądarce. Co to oznacza dla Ciebie? To, że możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie platformę, nawet będąc np. w podróży!

Wisła Płock – Śląsk Wrocław, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się spotkanie Wisła Płock – Śląsk Wrocław sprawdź jeszcze, jakie kursy na nie wystawili bukmacherzy. W ich ofercie można w końcu znaleźć ciekawe zakłady z wysokim value – a to oznacza, że zwiększysz swoje emocje z oglądania oraz kibicowania wybranej ekipie.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 03:09.

Zdjęcie: pressfocus

 
Czy będzie transmisja w TV z meczu Wisła Płock - Śląsk Wrocław?

Transmisja w TV z tego starcia będzie dostępna jedynie w Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport!

O której Wisła zagra ze Śląskiem?

Starcie Wisła - Śląsk zaplanowano na godzinę 12:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze