Wisła Płock – Miedź Legnica: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.04.2024

Transmisja live z meczu Wisła Płock - Miedź Legnica

Wisła Płock – Miedź Legnica: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W środowe popołudnie odbędzie się kilka interesujących spotkań w Fortuna 1. ligi. W jednym z pojedynków naprzeciw siebie stanie 9. i 10. drużyna tabeli i można być pewnym, że czeka nas interesujące i zacięte spotkanie. A jeśli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Wisła Płock – Miedź Legnica, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Wisła Płock – Miedź Legnica na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Wisła Płock – Miedź Legnica? Prawa do meczów Fortuna 1. ligi posiada w naszym kraju wyłącznie Polsat w swoich sportowych kanałach. Warto jednak zaznaczyć, że stacja ta oferuje tylko najciekawsze potyczki każdej serii meczów. Nie powinno jednak dziwić, że transmisja z opisywanego spotkania będzie dostępna, bowiem pojedynek pomiędzy Wisłą a Miedzią zapowiada się naprawdę interesująco. A odbędzie się on w środę, 24. kwietnia o 18:00 w Polsacie Sport Premium 1.

Wisła Płock – Miedź Legnica gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Ponadto stream online Wisła Płock – Miedź Legnica będziesz mógł zobaczyć również w sieci. Co ciekawe nie znajdziesz go u żadnego z bukmacherów na poslkim rynku, a jedynie taką opcję oferuje Polsat na swojej platformie streamingowej Polsat Box Go. Tam możesz liczyć na wszystkie spotkania z zaplecza polskiej Ekstraklasy.

Gdzie oglądać Wisła Płock – Miedź Legnica?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Wisła Płock – Miedź Legnica, warto poznać także ligi dostępne w transmisjach live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich oferuje dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie, a wszystko oczywiście za darmo.

Zaloguj się aby dodawać komentarze