Wisła Kraków – Wisła Płock: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.10.2023

Piłkarze Wisły po wygranym meczu

Gdzie oglądać Wisła Kraków – Wisła Płock? Bez wątpienia hitem niedzielnej serii gier na poziomie Fortuna 1. Ligi będzie rywalizacja w Krakowie, gdzie miejscowa Wisła zagra ze swoją imienniczką z Płocka. Z pewnością nie tylko wierni fani obu klubów zechcą obejrzeć to starcie, a my w poniższym tekście powiemy o wszystkich dostępnych opcjach odnośnie transmisji, czy streamów online. Miłej lektury.

Wisła Kraków – Wisła Płock na żywo w TV

Spotkanie Wisły Kraków z Wisłą Płock będzie co prawda tylko jednym z trzech niedzielnych meczów na poziomie Fortuna 1. Ligi, jednak wydaje się, że ten konkretny mecz zapowiada się zdecydowanie najlepiej! Będzie on z resztą pierwszym tego dnia starciem, bo rozpocznie się już 1. października 2023 roku o godzinie 12:40. Z obejrzeniem tego spotkania na żywo nie będzie żadnego problemu, a transmisja w TV zostanie pokonana na żywo na kanale Polsat Sport Extra. Sprawdźcie aktualne kursy, a my przechodzimy do tematu streamów online!

Wisła Kraków – Wisła Płock, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jak już zdążyliśmy wspomnieć, rywalizację dwóch Wiseł będzie można również zobaczyć za sprawą streamu online, czyli transmisji, tyle że prowadzonej w Internecie. W sezonie 2023/24 prawa transmisyjne do pokazywania meczów Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat i to właśnie w Polsat Box Go będzie można śledzić spotkanie Wisła Kraków – Wisła Płock na żywo! Dodać jednak trzeba, że opcja ta nie będzie darmowa, bo wykup pakietu w Polsat Box Go kosztuje. 

Gdzie oglądać Wisła Kraków – Wisła Płock?

Jak widzicie sami, spotkanie Wisły Kraków z Wisłą Płock będzie szeroko dostępne i raczej nie powinno być problemów z obejrzeniem go na żywo. Taki stan rzeczy nie zawsze jest regułą w przypadku meczów Fortuna 1. Ligi, jednak w tym przypadku mamy do czynienia z absolutnym szlagierem tych rozgrywek! Jeśli po zakończeniu spotkania chcecie kontynuować oglądanie ciekawych gier piłkarskich, to sprawdźcie transmisje live u polskich bukmacherów – znajdziecie tam szereg interesujących meczów na niedzielę. Powodzenia i wielu emocji podczas oglądania meczu na żywo!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze