Gdzie obejrzeć mecz Wisły Kraków z Termalicą? Przeczytaj poniższy tekst, a wszystkiego się dowiesz na ten temat. W piątek w Ekstraklasie zawodnicy Wisły Kraków podejmą na własnym stadionie Termalicę Bruk-Bet Niecieczę. Według typów bukmacherskich, a także kursów, większe szanse na wygraną mają gospodarze. Biała Gwiazda musi zacząć regularnie punktować, jeżeli chce uniknąć spadku.

Wisła Kraków – Termalica Bruk-Bet: gdzie oglądać dzisiaj?

Dzisiaj zawodnicy Wisły Kraków zagrają u siebie z Termalicą. Jeżeli nie wiesz, gdzie oglądać to starcie, to dobrze trafiłeś. W sezonie 2021/2022 starcia Ekstraklasy pokazywane są w Canal+ Online. Tak się składa, że dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher na 30 dni dostępu do Canal+. Jak to dokładnie zrobić? Piszemy o tym niżej.  Po kursach bukmacherskich możemy zobaczyć, że w tym spotkaniu faworyzowana jest drużyna z Krakowa, ale ta dotychczas nie radziła sobie najlepiej, podobnie zresztą, jak Termalica. Kibice mogą więc oczekiwać dobrego widowiska. Nie zapomnij sprawdzić też proponowanych przez nas typów bukmacherskich.

Wisła Kraków – Termalica Bruk-Bet: gdzie obejrzeć za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Wisły Kraków z Termalicą? Musisz postępować według naszej instrukcji do bukmachera eWinner:

  1. zarejestruj się w eWinner: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. zaloguj się na konto, zweryfikuj dane w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. ZGŁOŚ SIĘ po voucher na 30 dni do Canal+ Online
  5. wykorzystaj go na stronie Canal+

baner ewinner

Wisła Kraków – Termalica Bruk-Bet: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Starcie pomiędzy Wisłą Kraków, a Termalicą będziesz mógł obejrzeć również w TV. Jak nie masz Canal+ Sport, to pamiętaj, że możesz skorzystać również z aplikacji na telewizor od Canal+ Online.

Wisła Kraków – Termalica Bruk-Bet: stream na żywo online

Stream na żywo online z meczu Wisły Kraków z Termalicą będzie tylko w Canal+ Online. Zaopatrz się więc w aplikację mobilną lub na telewizor, albo odpal to starcie w przeglądarce.

Wisła Kraków – Termalica Bruk-Bet: zapowiedź meczu

Spotkanie pomiędzy zawodnikami Wisły Kraków, a Termalici Bruk-Bet zapowiada się dość interesująco. Warto pamiętać, że poprzez obstawianie można jeszcze dodatkowo zwiększyć emocje z oglądania, a na Zagranie znajdziesz typy bukmacherskie od naszych ekspertów zupełnie za darmo!

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Wisła Kraków - Termalica?

Starcie Wisły z Termalicą będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Online!

O której Wisła zagra z Termalicą?

Starcie Wisły Kraków z Termalicą zaplanowano na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze