Gdzie oglądać mecz Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz? Odpowiedź na to pytanie poznasz niżej. W sobotę w pierwszej kolejce zaplecza Ekstraklasy dojdzie do starcia Białej Gwiazdy z Sandecją, a więc hitowej rywalizacji. Gospodarze są tutaj faworytami, ale czy wykorzystają swoje atuty i zdobędą pierwsze punkty w tych rozgrywkach? Na pewno warto obejrzeć tę rywalizację!

fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz, gdzie oglądać

Już dzisiaj w pierwszej lidze dojdzie do wyczekiwanego spotkania Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz, które dla obu ekip będzie pierwszym meczem w tym sezonie. Wisła naturalnie jest faworytem w tym starciu, bo to przecież spadkowicz z Ekstraklasy z o wiele większym budżetem, zapleczem i lepszymi piłkarzami. Kto tutaj zgarnie komplet punktów i umocni swoją pozycję w tabeli? Odpowiedź na to pytanie poznamy dzisiaj po południu. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz!

Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby obejrzeć mecz Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz w TV, ale to spotkanie zostanie pokazane jedynie w Polsat Box Go. Te na szczęście ma swoją aplikację na telewizor, a w niej możesz obejrzeć rywalizację tych ekip. Niżej znajdziesz niezbędne informacje na temat tego, jak odebrać voucher do Polsatu i oglądać za darmo mecze pierwszej ligi. Przy okazji sprawdź też, jak działają transmisje live u bukmacherów, bo często dzięki operatorom możemy oglądać rywalizację piłkarską za darmo.

Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz, transmisja na żywo za darmo

Transmisja za darmo z meczu Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz będzie dostępna dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem. Razem z tym bukmacherem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do Polsatu. Dostaniesz go za rejestrację u tego operatora, a tutaj szczegóły:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  3. Odbierz voucher i oglądaj mecz

Jak więc widzisz cały proces jest bardzo prosty. Dzięki temu możesz oglądać mecze pierwszej ligi przez 30 dni bez żadnych opłat!

Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz, transmisja online

Stream ze starcia Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz będzie do obejrzenia w Polsat Box Go, które działa także na przeglądarce oraz posiada swoją aplikację na smartfony. Z niej możesz korzystać, jak masz urządzenie z systemem Android lub iOS, a także posiadasz sprawny internet.

Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz możesz jeszcze sprawdzić, jakie są kursy u bukmacherów na tę rywalizację. Zdaniem bukmacherów wygrać powinna tutaj Biała Gwiazda, ale czy tak też się stanie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 sierpnia 2022 06:21.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Wisły Kraków z Sandecją?

Starcie Wisły z Sandecją będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Wisła zagra z Sandecją?

Rywalizacja tych ekip została zaplanowana na godzinę 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze